BMW E92 M3 kraljuje nad C63 AMG Coupeom

BMW E92 M3 kraljuje nad C63 AMG Coupeom

Član
95% vozaca ovih auta nece nikad doci do makismuma... najveci dio puta koji predju bice autoban i gradska voznja, e ako nadju razliku izmedju njih pri takvoj voznji, cestitam ;)

od ova dva uzmes onog koji ti se vise svidja, bas cu ja na autoputu osjetit da je BMW agilniji u voznji ;)
 
Član
Mislim da bi M3 radje, prije svega jer je ovo vjerovatno zadnji M3 sa atmo motorom :D

Visokoturazne atmo masine izumiru, prije svega zbog ekoloskih propisa, a ja ih jako volim :icon_biggrin:

I ove sportske verzije u dosta slucajeva uzimaju i pravi autofanovi, tako ce dosta njih i znati iskoristiti te performanse.
 
Član
vozio zadnju liniju M.a i mogu reci da je to igracka prava a vozio sam i C klasu AMG 2010 godiste i mogu samo reci da sam ostao bez teksta kako se to auto lako otima i baca gume u dim :D a i s tim da je M-a puno lakse kontrolirati u voznji bolje raspolaze snagom dok Merc odma gume kida ko budala pogotovo na ovom celavom hercegovackom asfaltu :D
sve u svemu vozim BMW i obozavam tu marku auta ali bilo sta od AMG odjela sta sam do sada vozao to je sve bolest na tockovima
 
Moze Merc praviti i praviti konkurentna auta, ali ce M odjel uvijek biti ispred, to im je u krvi jednostavno ;)
 
Top