bmw e91 kupovina

bmw e91 kupovina

Pozdrav,
Nasao sam jednog e91 2.0 177ks dizel naravno.
Navodno je presao 130-140.000 iz italije iz jedne jace firme.
Provozam ga, ide odlicno, salta savrseno na malo visim nego e220 al valjda je to bmwov rezim, ne znam
Sve super osim sto ima malo plavog dima na leru, sta to sad znaci? i jel ima nacina da ja provjerim tu kilometrazu ili servisnu da zovem italiju, citao sam da se to radi?
 
Član
Moj savjet ti je da izbjegavas ta auta od firmi, jer ljudi koji voze ta auta uopste ne mare za njih, a plavi dim obicno znaci potrosnju ulja, ili su karike ili su gumice ventila.
 
Član
plav dima na leru/vožnji kod BMW-a često zna da bude i od začepljenog separatora uljnih para,
Koliko para toliko muzike, a tih 140 hiljada okači mačku o rep, prije ce to biti 340 nego 140 ;)
 
Član
Kod prodaje auta ti se podatci sakrivaju :D

p.s. još samo fali da ima kuku pa da bude savršena prilika
 
Hvala vam, znam da se to izbjegava ali cijena je bila jako mala, tacnije 14.000 do registracije, auto je s vana odlican, nigdje farban, korozije nema..
a sto se servisne knjige tice, jel ko radio od vas to? ili ako ima neki drugi laksi nacin da se sazna da li je vracana kilometraza?
 
Član
Čak i da je stvarna kilometraža, a postoji mogućnost da jest, bolje ti je da nađeš nekog koji nije bio u vlasništvu firme, jer te sa ovim sigurno čekaju velika ulaganja, u skorije vrijeme.
 
Član
bolje je auto sto tamo firma voza 200 000 kilometara nego auto sto naš čovjek privatnik ovdje voza 100 000 km
 
Član
Italijani uopste ne mare za auto,toliko su bahati i uopste ih neodrzavaju,bio to firmin ili privatno auto. On si bas grozni.
 
Top