BMW e90 325i benzin + plin , 2006 god. 218ps. Savjet?

BMW e90 325i benzin + plin , 2006 god. 218ps. Savjet?

Član
Interesuje me ako je neko imao iskustva ili sta misli o BMW e90 325i 2006 benzin/plin,manuelni mjenjac 6+R. Nisam nikad imao auto na plin,moze li to u BMW-u...steti li motoru. Kakva su auta okvirno e90 benzinci itd? jer razmisljam da kupim takvog.
Hvala.
 
Član
Auto kao auto brutalno dobro, jako kvalitetno i lijepo, bar meni. Lezi na cesti samo tako, nisam vjerovao da moze onako brzo i stabilno da se vozi po krivinama. Plin moze, sto ne bi mogao?
 
Član
Pa neznam za taj plin,s obzirom da je na svim tim BMW benzincima blok od magnezijum legure,koja je laksa i tvrđa od aluminija..neznam pa zato..
 
Član
Imam takvog samo je kod mene dizel, sinoc dosao u njemacku sa njim, nisam put osjetio, komotno sam mogao nakon 1400 km ponovo gorivo nasut i nazad kuci, sto ogy rece izuzetno lijep auto kako unutra tako i s vana, velika je razlika kad se uporedi sa serijom iza njega, E46...
IMG_20150807_085313.jpg

Evo potrosnje, konstantno sam ga vozio 140-160.

Onrati paznju na odnos motora i mjenjaca, mnogo sam auta vozio , i za ovu brzinu druga auta su morala bit 3000+ obrataja u minuti
 
Član
Odličan motor, auto, unutrašnjost mi se sviđa al vani je meni gadan kao lopov. 4,5 metra auta, ništa više za razliku od e46 koji je prelijep iz svakog kuta.
 
Imam takvog samo je kod mene dizel, sinoc dosao u njemacku sa njim, nisam put osjetio, komotno sam mogao nakon 1400 km ponovo gorivo nasut i nazad kuci, sto ogy rece izuzetno lijep auto kako unutra tako i s vana, velika je razlika kad se uporedi sa serijom iza njega, E46...
Pogledajte prilog 55930

Evo potrosnje, konstantno sam ga vozio 140-160.

Onrati paznju na odnos motora i mjenjaca, mnogo sam auta vozio , i za ovu brzinu druga auta su morala bit 3000+ obrataja u minuti
svako novije auto ide 160km/h na cca 3000rpm
moj bivsi e39 je iso na 2500 150km/h
 
Top