BMW E90 320D

BMW E90 320D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Narucim cjevaste na ebay-u can bus za tablice, hajde kontam uzet cu skuplje da mi duze traje, i ova jedna nije radila ni cijeli dan, poce treperit,sad sam narucio jos skuplje ( 10€ par )
Kupljene su sijalice nove za prstenove cekam samo vremena da to postavim.
Evo onako jedna slika, meni draga
IMG_20150810_141105.jpg
 
Član
Tipična klasika, mada lično, top-pick, ponajviše zbog eksterijera, savršen look, naravno, što se tiče, navedenog modela. Navedeni primjerak, vrlo dobar, eksterijer/enterijer - vrlo očuvani, za pohvalu, koliko kilometraža glasi, ako bih mogao znati?

PS. Postavih komentar, usput pitanjce, pošto lovim identičan tip, za kupovinu.
 
Član
Kako nisam vidio ranije garazu??
Pa ti i jesi govorio i dok si vozio X3 da ganjas 3cu da kupis, pa neka je sa srecom i da se navozas kao covjek bez problema.
 
Član
Kako nisam vidio ranije garazu??
Pa ti i jesi govorio i dok si vozio X3 da ganjas 3cu da kupis, pa neka je sa srecom i da se navozas kao covjek bez problema.

Slabo si aktivan :D tu je auto vec 4 mjeseca, ne gasi se bukvalno, bilo je nekih radova programiranja na elektronici, angel eyes itd. potrosnja nevjerovatno mala, snage sasvim dovoljno, da je malo samo jos udobniji nebi ga nikad mijenjao, bit ce uskoro novih slika, sve u svemu zadovoljan sam
 
Član
Slabo si aktivan :D tu je auto vec 4 mjeseca, ne gasi se bukvalno, bilo je nekih radova programiranja na elektronici, angel eyes itd. potrosnja nevjerovatno mala, snage sasvim dovoljno, da je malo samo jos udobniji nebi ga nikad mijenjao, bit ce uskoro novih slika, sve u svemu zadovoljan sam

Ma sva ta novija auta pokušavaju biti sportska bez potrebe bar po meni.
I slobodno jos slika stavljaj :)))
 
Član
Tipična klasika, mada lično, top-pick, ponajviše zbog eksterijera, savršen look, naravno, što se tiče, navedenog modela. Navedeni primjerak, vrlo dobar, eksterijer/enterijer - vrlo očuvani, za pohvalu, koliko kilometraža glasi, ako bih mogao znati?

PS. Postavih komentar, usput pitanjce, pošto lovim identičan tip, za kupovinu.

kupljen sa 190000 sad 204000, servisna knjiga redovno vođena, kompletna dokumentacija o održavanju još dok je bio u njemačkoj
 
Član
nove slike, angel eyes promijenjen, kupio sam sebi dijagnostiku za bmw , ništa komplikovanije u svom zivotu nisam vidio, htjeo sam sam sebi nesto programirat par sitnica al kad sam vidio da mogu vise pokvarit nego popravit odustao sam.

stara vs nova sijalica IMG_20150901_164059.jpg
jedna po jedna strana, po ps-u sve da bude IMG_20150901_163516.jpg IMG_20150901_173859.jpg
i rezultat prije i poslije :cigar: IMG_20150805_232647.jpg IMG_20150912_193331.jpg IMG_20150912_193343.jpg

i onda sam ga počastio skupim pranjem :D IMG_20150921_162916.jpg IMG_20150901_191218.jpg
 
Član
BMW je BMW :D
Sve ovo ostalo je tu i tamo , samo naprijed i laganica , ima fine opreme iako su ovi bas skrti i tesko naci da imaju ista , odmah cijene u nebo odose :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top