BMW E90 320D

BMW E90 320D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kažu ko jednom uđe u bmw fameliju nema mu izlaza više, tako i ja, nakon x3 došao je E90.
godina 2006 , motor M47D , 120 KW , mjenjač ručni 6+r standardno.
oprema neka solidna, volio sam da ima " i drive " al eto nisam te srece.
uglavnom tu su automatski bixenon farovi sa angeleyes, alu felge 17" , MFL volan, tempomat, aux, telefon, professional radio, inače ko ne zna taj professional radio ima extra ozvučenje i ispod prednjih sjedišta 2x woofer-a, senzor kiše, automatsko zatamnjivanje unutrašnjeg retrovizora, sjedišta u kombinaciji koža / platno antracit boje i to bi bilo to u suštini.

planova nema ništa posebno osim redovnog servisa i zamjene zamajca ( na pola kvačila bruji, pritisnuto kvačilo ništa se ne čuje, pušteno kvačilo nista se ne čuje, i kad palim i gasim takođe ništa ne trese )
i već su naručene nove LED sijalice po 20 W jačine za prstenove

IMG_20150801_143732.jpg IMG_20150801_143836.jpg IMG_20150801_183515.jpg IMG_20150801_183949.jpg
 
Član
Bgm dzeni odlican je nek te posluzi dok ne bude vrijeme za kupovinu boljeg naravno
bas lijep auto i meni se pravo svidja ovaj model. nadam se da cu i ja imati tu srecu pa da kupim sebi jedan ovakav
uzivaj..
 
Član
a i nema nekih sa njim pogodnosti u BIH , samo eto sto lijepo izgleda unutra pogotov navečer.
Kako mislis nema pogodnosti, pa sve na autu ide preko njega, kontrola guma, ulja, muzika, telefon, navigacija,...? Skoro smo isli u SA i buraz je kupio E90 sa iDrive i super stvarcica, em izgleda extra, em ima nekih finih funkcija. Prvo, dobra stvar zbog telefona, neces kaznu nikad platiti, pa na dalje. Nije neophodan, ali je fino za vidjeti prije svega. Mape imas kupiti ili nabavis od nekog ko ima i imas funkcionalnu navigaciju.
 
Član
Meni bolje od x3 , da te sluzi , malo LEDa ubacis , malo folija , mozda lagano spustanje i ima da je ko bonbona ;) , a zamajac taj moze jos :)
 
Super Moderator
mogli bi se mijenjati pa da imas idrive :p
vidis, auto kod mene par dana, sinoc sjednem da vidim kakvu muziku ima (nisam prije ni palio), kad vidim ima bas dubinu, trazim gdje je woofer jer ne moze onako bez woofera bit, nigdje ga, i sjetim se da si ti piso da ispod sjedista ima, kad fakat ima, ne bi nikad skonto hahaha :D
 
Član
mogli bi se mijenjati pa da imas idrive :p
vidis, auto kod mene par dana, sinoc sjednem da vidim kakvu muziku ima (nisam prije ni palio), kad vidim ima bas dubinu, trazim gdje je woofer jer ne moze onako bez woofera bit, nigdje ga, i sjetim se da si ti piso da ispod sjedista ima, kad fakat ima, ne bi nikad skonto hahaha :D

jest jest ima i sa jedne i sa druge strane :woot:

da imas gepek pozadi mijenjali bi :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top