BMW e90 320d ili 318d Šta kupiti? Iskustva?

BMW e90 320d ili 318d Šta kupiti? Iskustva?

Član
Hocu da kupim auto...bmw e90 ili mozda cak e60 ...mada bih radije e90.. kakvi su ovi dizeli?
 
Član
Ma 320d bi bilo logicnije ako volis auto sa vise KS. :)
Sad sve normalno zavisi o stanja tih auta, kilometraze i
koju imaju opremu. Ja bi naprimjer prije uzeo neki full option
318d 143KS sa manjom kilometrazom nego nakav 320D
163KS koji nema opreme a presao vise od 250.000KM..
 
Član
kupi e60 530 ili 535 ko vozi bmw zna sta pricam sve ovo ispod nije bmw ,ako mislis stedjeti na gorivu kupi onda pasata ili golfa ,
ja vozio bmw e90 320 nov stop neki davo te senzori vakumi itd .sto jaci motor manje kvarova sad vozim e60 530 vozim se za 8 litara goriva 260 konja zamjena ulja 100€ kocnice 600 €
auto ide 260 bez problema
 
BHT Ovisnik
Kako imam bmw-a to sam i ja cuo od majstora i vlasnika bmw-a sto bmwgti kaze. Sto jaci motor, manje kvarova. Sve sitnice na ovim slabijim motorima nadomjeste cijenu jaceg
 
Član
kupi e60 530 ili 535 ko vozi bmw zna sta pricam sve ovo ispod nije bmw
ZjeEYs2.jpg
 
kupi e60 530 ili 535 ko vozi bmw zna sta pricam sve ovo ispod nije bmw ,
auto ide 260 bez problema

Ovo nisu riječi jednog znalca. Zapravo je jako smiješna provala. Posebno ako auto ocjenjuješ po dužnom metru. Ali... svatko ima pravo na svoje mišljenje.

Uostalom, atmosferski benzinci nemaju neke stvari koje se redovno kvare kod dizela pa su kao polovni najbolji izbor. Opet, svatko ima svoje mišljenje.
 
Član
n
Ovo nisu riječi jednog znalca. Zapravo je jako smiješna provala. Posebno ako auto ocjenjuješ po dužnom metru. Ali... svatko ima pravo na svoje mišljenje.

Uostalom, atmosferski benzinci nemaju neke stvari koje se redovno kvare kod dizela pa su kao polovni najbolji izbor. Opet, svatko ima svoje mišljenje.
ne govorim o benzincima pricamo o dizelima momak pita za 1,8 ili 2,0
 
Top