BMW E60 M optic 530d

BMW E60 M optic 530d

Član
ST Petar je napisao(la):
markom je napisao(la):
drug mi je imo 20'' guma na zadnjoj felgi je bila 285/25 auto se nije moglo vozit...
vazda felge na ispravljanje vozio xD...

Da nisu felge mozda bile replike :icon_question:

Eta Beta su felge al problem je sto je trijezan bio.a i nasi putevi u Mostaru su bez rupa:icon_rolleyes:

djordjep je napisao(la):
Evo neko ti prodaje Bimmera :lol::lol::lol:


http://www.pik.ba/artikal/5600970/bmw-520d/

oglas je izbrisan.jel to skino slike s foruma i napravio oglas:icon_question:
 
Član
sve su slike s foruma bile nakacene u oglas, ja sam prijavio oglas prije nego su ti skrenuli paznju ovdje u temi, medjutim niko od administratora pika se nije oglasio. oglas je bio napravljen brzo nakon sto si nabacio ove nove felge
 
Član
BMW vrh
samo meni je bio bolji na onim m172
bio bi ljepsi i sa ovim sad felgama da su naprijed distanceri 2cm ,nekako su prednji tockovi uvuceni
i sve je extra samo se meni licno nekako nesvidja ovaj spojler ba zadnjoj sajbi
:cool::cool:
 
predobar bimmer,planiram i ja uzimati mozda pa me zanima koliko te dodje registracija i osiguraje za njeg...Ovi mi se motori svidjaju jer su gledajuci kroz snagu i tezinu auta jako ekonomicni,samo ta registracija mi je uzvicnik,zbog nje sam cak razmislao o kupovini 520d ali onaj facelift sa 177ks,kazu da je mizeran potrosac,on ima dovoljno snage za nasih puteva(i onaj sa 163ks je sasvim dovoljan za nadprosjecno,malo brzu voznju sa autom)a registracija mu skoro pa 500KM manja nego velikog brata kako sam cuo...Zbog toga me i zanima tacna cijena registracije,da vidim dali vrijedi davati 500KM vise rati toga sto cu negoga za 1-2 sec. brze preteci...


PS:Cesto pratim tvoju temu ovdje i svidja mi se tvoj stil ,jer je nekako bas za ovo auto,nije za njega fast and the furious kao sto cesto vidjamo po nasim cestama,on treba da bude sportista u smokingu,hehe
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
predobar bimmer,planiram i ja uzimati mozda pa me zanima koliko te dodje registracija i osiguraje za njeg...Ovi mi se motori svidjaju jer su gledajuci kroz snagu i tezinu auta jako ekonomicni,samo ta registracija mi je uzvicnik,zbog nje sam cak razmislao o kupovini 520d ali onaj facelift sa 177ks,kazu da je mizeran potrosac,on ima dovoljno snage za nasih puteva(i onaj sa 163ks je sasvim dovoljan za nadprosjecno,malo brzu voznju sa autom)a registracija mu skoro pa 500KM manja nego velikog brata kako sam cuo...Zbog toga me i zanima tacna cijena registracije,da vidim dali vrijedi davati 500KM vise rati toga sto cu negoga za 1-2 sec. brze preteci...


PS:Cesto pratim tvoju temu ovdje i svidja mi se tvoj stil ,jer je nekako bas za ovo auto,nije za njega fast and the furious kao sto cesto vidjamo po nasim cestama,on treba da bude sportista u smokingu,hehe

auto mi je na starom jer je imao povlasticu pa je reg...550km s tehnickim pregledom...a da tog nema bila bi oko 950km tako nesto se sjecam da mi je ovaj govorio u osiguranju...
 
markom je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
predobar bimmer,planiram i ja uzimati mozda pa me zanima koliko te dodje registracija i osiguraje za njeg...Ovi mi se motori svidjaju jer su gledajuci kroz snagu i tezinu auta jako ekonomicni,samo ta registracija mi je uzvicnik,zbog nje sam cak razmislao o kupovini 520d ali onaj facelift sa 177ks,kazu da je mizeran potrosac,on ima dovoljno snage za nasih puteva(i onaj sa 163ks je sasvim dovoljan za nadprosjecno,malo brzu voznju sa autom)a registracija mu skoro pa 500KM manja nego velikog brata kako sam cuo...Zbog toga me i zanima tacna cijena registracije,da vidim dali vrijedi davati 500KM vise rati toga sto cu negoga za 1-2 sec. brze preteci...


PS:Cesto pratim tvoju temu ovdje i svidja mi se tvoj stil ,jer je nekako bas za ovo auto,nije za njega fast and the furious kao sto cesto vidjamo po nasim cestama,on treba da bude sportista u smokingu,hehe

auto mi je na starom jer je imao povlasticu pa je reg...550km s tehnickim pregledom...a da tog nema bila bi oko 950km tako nesto se sjecam da mi je ovaj govorio u osiguranju...
hvala lijepo :)
 
Top