BMW E60 M optic 530d

BMW E60 M optic 530d

Član
sevac-bl je napisao(la):
Sve pohvale!!! E60 je do bola;) Sredijo si ga po mom ukusu;) salt getriba ne ide na E60 pogotovo na 3.0D:icon_mad: To je auto za auto mjenjac( ako neko misli da je bolje sa salt getribom vara se) :icon_smile:
I SAMO JE BMW AUTO!, SVE OSTALO SU KOLA;)
Pozdrav za ekipu:cool:
razumijemo se ;) hvala ti drug
GTI TDI je napisao(la):
BMW je odličan, svaka čast za sređivanje, sve si uradio za 10...
samo jedno pitanje, znam da je ovaj bmw prestabilan inače, a sad vjerovatno još bolje, a reci mi koliko je izgubio na udobnosti, kako se ponaša na cesti, ima li sad nekog "cucanja" jer je sad baš zakucan
hvala ,ima se još radit na njemu :icon_smile: izgubio je na udobnosti ali nije puno,malo sam prekontao distancere jer nazad nekad struže :lol: ,umjesto 275 guma stavljene 245 ali opet struže ,ali distanceri ostaju rađe obrve radit
Yellow je napisao(la):
bit će slika ,pri kraju je ,maska stavljena ,retrovizori i spojleri na farbanju ,još m-ove lajsne (one po unutrašnjem dijelu praga) i smoked led stope trebaju stić i to je to
 
predobra zvijer... svaka cast ;)
koliko je ks... ja sam vozio takvu zvijer sa chip-om 315ks i nemoze se opisati uzitak...:icon_smile:
sretno sa vozilom u buducnosti :cool::cool::cool:
 
Član
Bembara ti odvaljiva......;);)

siva boja mu je vrh jos M-Paket sa ovim felgama i distancere ma boli glava!!! RESPEKT
 
Član
hvala drug ,rađeno je još dosta stvari na bimmeru ,jači je nego ikad ;)
slike ubrzo (čekaju se još retrovizori) :123:
 
Član
Pozz ekipa evo par brzinskih slika trenutnog stanja ,opet nije opran :D:D
slika.jpg

slika.jpg

slika.jpg

slika.jpg


BTW kupljene nove felge petokrake i trebaju za koji dan stić iz Njemačke tako da su ove na prodaju.

Do pisanja.
 
Član
malo prije u zastoju kraj mene isti takav samo crni, gledao sam ga po sata :icon_biggrin:
imas auto za pozeliti , nevjerovatno izgleda sa m optikom i dobrim felgama :cool:
 
Top