Bmw e60 kupovina

Bmw e60 kupovina

Lijep pozdrav svima ,nisam mogao naci temu gdje mogu postaviti pitanje u vezi kupnje navedenog auta ,ja se izvinjavam ako sam fulio.

Zanima me vasa iskustva sa bmw e60 520i ,trazio bi automatika,nikakve tuninge ni dorade neg fabrika.Kakvi su za odrzavanje i dijelove,da li se uspijeva odrzavati sa normalnom srednjom platom u Bih.Porodican sam covjek i ne gasam ga nesta puno ,voznja je vecinom grad cca 2000 kilometara mjesecno,nekad cak i manje (kuca poso)
Trenutno vozim passata 5 1.8 turbo i samo sto nije izdahno
Pozdrav
 
Član
Za krace relacije i vecinom gradsku voznju BMW-ovi benzinci su bolji od dizela. E60 spada u D segment, veliko je auto i dijelovi su nesto skuplji, nisu astronomske cifre ali nije ni Golf 5-ca. Sve ce naravno zavisiti kakvo auto kupis - ako je zgažen i ubijen može biti rupa bez dna. Sve u svemu kvalitetno napravljen i fin auto, pod uslovom da kupis uredan.
 
Za krace relacije i vecinom gradsku voznju BMW-ovi benzinci su bolji od dizela. E60 spada u D segment, veliko je auto i dijelovi su nesto skuplji, nisu astronomske cifre ali nije ni Golf 5-ca. Sve ce naravno zavisiti kakvo auto kupis - ako je zgažen i ubijen može biti rupa bez dna. Sve u svemu kvalitetno napravljen i fin auto, pod uslovom da kupis uredan.
Gledao bi da je sto bolje stanje za pare koje imama ,ne bi volio da ima neke cipove jer mi se to cini ko da je vise stete neg koristi ,naravno ima ljudi koji to urade vrhunski ali i zacjeni.
Imajul neke posebne mane na ovom motoru
 
Top