BMW E60 DLS sound

BMW E60 DLS sound

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
installed by, znate vec ko :)

odnekle se mora poceti


srednje konzola, klima kontrol , iDrive /CCC

sve vani
..

dsc003953727346.jpg


i ne samo to nego i sjedista vani :)

dsc003823643463.jpg


treba i pojacalo ugraditi da ne smeta , i sve pospajati naravno

dsc003973741031.jpg


3 puta rezi 1nom mjeri :icon_smile:

dsc003863672196.jpg


prednji zvucnici DLS R6A

dsc003873679130.jpg


dsc003883686215.jpg


dsc003903698053.jpg


dsc004053784616.jpg


dsc004043778016.jpg


woofer DLS RW12 i pojacalo DLS CA51

dsc004003755978.jpg


dsc004023766572.jpg



inace cijeli system je bio prije ovoga u Audi A4 avant iz 2002 godine, tako da kad se jednom kupi dobar system lako se prebaci iz auta auto...

i osmijeh vlasnika koji nije system cuo skoro 4 mjeseca jer smo ga izvadili radi prodaje auta :)
 
Član
nego ti zvucnici u prednjim vratima jesul ostali tako il ce se nesto uradit jer je tako bas ruzno
 
Član
og1 trebo je tebi doc da ih ugradi ti bi sigurno mogo dosta bolje ;) ... muha respect jos jednom, svaka ti cast :cool: ...
 
Član
eddo je napisao(la):
og1 trebo je tebi doc da ih ugradi ti bi sigurno mogo dosta bolje ;) ... muha respect jos jednom, svaka ti cast :cool: ...

najvjerovatnije da bi
ovako odvratno izgleda ovo je auto vise klase ni manje ni vise bmw i onako zvucnici da izgledaju ma smijesno
 
Član
Slazem se sa ogijem,kvaliteno jeste uradjeno,ali ne stoji to na ovakvom autu!
Moje misljenje ;)
 
Član
Fine komponente ... gepek prakticno slozen ... ti prednji zvucnici su mogli ljepse da se upakuju, a siguran sam i da Muha to zna, ali pitanje je koliko je vlasnik htio da se "pruzi", a vjerujte iz iskustva govorim da su ljudi koji voze ovakva auta nerijetko duplo skrtiji od nekog "bijednika" koji vozi golfa 2, kadetta ili nesto slicno ...

Cestitke ... treba se usuditi raskopati ovakav auto ... ;)

Pozz...
 
Član
mtopic je napisao(la):
Fine komponente ... gepek prakticno slozen ... ti prednji zvucnici su mogli ljepse da se upakuju, a siguran sam i da Muha to zna, ali pitanje je koliko je vlasnik htio da se "pruzi", a vjerujte iz iskustva govorim da su ljudi koji voze ovakva auta nerijetko duplo skrtiji od nekog "bijednika" koji vozi golfa 2, kadetta ili nesto slicno ...

Cestitke ... treba se usuditi raskopati ovakav auto ... ;)

Pozz...

Cestitke ... treba se usuditi raskopati ovakav auto ...:cool:
 
Član
Cercile izadji iz muhine guzice pa pogledaj sliku na sta lici panel.....ne sumnja niko u muhinu strucnost, ali i meni je prvo upalo u oko kako je odradjeno postavljanje zvucnika.....

A sto jes' jes', valja raskupusat ovakvo auto ;)
 
Početnik
usro je auto sa ovim... ctctc ..pokvari mu izgled samo ..svaka cast na radu i sve je odlicno odradjeno al ovo ovim autu uopste nestoji ..trenbalo je nesto elegantnije:icon_sad:
 
Član
jok, neka zvucnika, na dobrom su mjestu itd., samo skontati "nesto" umjesto ove trake ili sta je vec....mozda crnu kozu ili nesto?
 
Početnik
jedini covjek koji je ikad se bavio ozbiljnim audio systemima Topic je dao pravu izjavu, problem je bio novac, mogao sam panele napraviti i slicno ali direktno utice na cijenu pa je tako i ostalo.....

moze se ovo prekriti kozom ali ovaj materijal sluzi u kao dihtung i damping izmedju plastike i drveta , preko se moze koza uraditi sto je i planirano... ali covjek je ostavio malo para pa smo odradili i Xenon ( nije imao fabricki ) KN je legao panelni , chiptuning...zzamjenjen uljni separator i filter turbine

par slika devastiranog motornog prostora ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top