BMW E60 545i V8

BMW E60 545i V8

BHT Ovisnik
Huh nisam ovdje skoro godinu dana pisao.. Uglavnom prosli E60 530i je prodan sasvim slučajno pa sam uzeo E60 545i. Na oči je bio lijep ali je imao uloga 2500€ i još nek sirnice sređujem...
Uglavnom V8 333KS, crna boja, oprema dobra, M paket, aktivni ovjes kao M5, komfort sicevi (vise bmw ne kupujem bez komfort siceva), grijanje i hlađenje siceva, šiber, head up ekran, el retrovizori unutra i vani, uglavnom malte ne sve... felge 10x19 i 9x19
Uglavnom dobar auto, fino ide, lijepo se cuje, zbog V8 sam ga uzeo. Odmah smo bacili turneju preko cijele Albanije do Grčke. Za održavanje daleko skuplji od šestaka...
















images share
 
Poslednja izmena:
Član
Licno nisam ljubitelj ni bmw-a a ni velikih limuzina, vise sam za neke hatchback klase ali kad je nesto ovako dobro onda to naravno treba reci i pohvaliti. Svakako cestitke na izboru i kupovini i da te dugo sluzi.
Obavjestavaj nas i dalje ako bude neki update
 
BHT Ovisnik
Hvala, 100 ljudi 100 cudi, ja ne volim mala auta, volim grdosije, al da ijedno od njih ne valja ne bi se pravilo i prodavalo, tako da hvala Bogu da smo različiti i da se ima šta vidjeti raznoliko:cool:
Što se tiče ovog slučajno sam kupio, nisam imao plan. Tj. V8 mi je uvijek bio želja, uvijek sam sanjao grgoljanje 8 cilindara. I neplanski prodam 530i, nije ni bio na prodaju, kolega ponudi keš i ode, trebao opet 530i samo FL uzeti i uzmem ovog. Bilo me strah jer su skupi za održavanje, al aj kontam ovaj je dobar, riješene mu mane, al nije ni jedna i sve me dočekalo haha. Malo je falilo da odustanem i prodam, uzmem sto mogu za njega, ali ipak tu smo, skršio para i ne zalim, jednom se zivi. Nije prošao trenutak da nije upalio i donjeo mi radost kad zagrmi:p:cool:
 
Član
Auto je savrsenstvo, felge mu odlicno stoje, i svidja mi se sto si ostavio drvene lajsne unutra..
A brundanje V8 motora je nesto zaista posebno, to treba dozivjeti... :cool:
 
BHT Ovisnik
@Zuro Da, zbog V8 ga i vozim, da je duplo slabiji vrijedi ga cuti. A sviđa mi se drvo jer hocu da ostane i luksuz i sportski, zato necui da stavljam nazad 4 rore kao vecina...

@Zeran Mijenjao mu dihtung dekla, za njega je to 400KM s rukama (dobra cijena, prijateljski), sto je u 530i 60KM koštalo. Mijenjao letvu volana, jedna jedina sto mu odgovara sto sam uspio naci u BiH, RH i Srbiji. Aktivna je, i to je rijeđe od ostalih, al posebnost ove je sto je aktivni ovjes (el./hidraulicne balans stange, ne dopušta naginjanje u krivanama i sl.) i ona ima dzek više od bilo koje druge i nemoguće je naći, 1000KM me izašla ona, a svoju slao na reparaciju u Kiseljak i sjebali je skroz, kad sam montirao nakon prvog kilometra skroz propiušala, a moja malo balila i sad je mogu baciti. A za skidanje nje samo ruka 200KM, prijateljski jer ide komplt most, ovjes dole. Onda mijenjao sve svijeće i preventivno 4 bobine. Novi most stavio jer je ovaj bio udaren na kamen,nije smetalo,al sam htio. Nova ta prednja aktivna balans stanga, 2 nosača motora, 2 lafete, kugle i krajnice, reparacija alternatora. Sreća sto sam odmah radio kada sam skidao most, jer i za njega ide sve komplet dole. Zatinm komplet diskove i pločice TRW, one su naprijed 500€ u njemackoj, al sam uspio povoljnije naci na nekoj akciji... još nekih pizdarija ne sjećam se ni ja sta je jos bilo. Uglavnom svaki zahvat je mnogo skuplji od obicnog jer je sve nepristupačno zbog V8 motora, a i svi ti dijelovi su skuplji... I jos cu narednih dana uraditi gumice ventila i predihtovati usput sto ide s tim, to je 1000€, isto dobra cijena, jer samo su ruke 800€ minimum, ako ti netko hoće to uopće raditi, jer svi bježe od V8. I za taj postupak motor ide vani...
 
BHT Ovisnik
@Reflex hvala puno !
@VR6Boki Rado bih ja M5, al to je realno nemoguće haha. Kako sam lagano isao usponom svatko kaze sljedece M5 haha. Mada ne kazem da nije moguće kupiti, ali je mislim jedan od (ako ne i najskuplji?) za održavanje ovaj V10. Imao sam priliku ljetos probati, čisti sex, ali zadovoljan sam s ovim. Za svako auto kazem da ne mislim prodavati, al ovog stvarno ne mislim, jer postaju rijetkost, a V8 je, ici ce mu cijena gore, neka ga haha
Uglavnom jos se nesto radi, vadi se motor, komplet ga predihtovati, nove gumice ventila i to, da se rijesim svih njegovih mana, ide lakiranje branika, novi farovi, te komplet poliranje i keramika
IMG_20210518_170834.jpg
 
Top