BMW e60 535d 2008 iskustva, savjeti?

BMW e60 535d 2008 iskustva, savjeti?

Član
uslikat cu ga ovo koji dan ka stavim slike :) :)
Vozen u Tomica na provjeru sve 5 s autom kako oni kazu. Majstor koji ga je odrazavo kaze da je auto ko min-, nija ga vozao lik bez para :)
Promjenjen lanac, turbine reparirane prije 30ak km. Mapiran na nekih, kako ovaj kaze, blize 400 nego 350ks :) ide ko neman. E sad nezz moze li bit problem sto mu je skinut dp filter...?
 
To mu moze bit samo plus sto je skinut DPF filter jer mu je samo pravio bottleneck u svrhu vise Euro norme. Jedino sto ce sad na auspuhu imat tuplji zvuk i bit ce neki cudan smrad.

Btw 535d ima 272KS odnosno 286 u LCI modelu. Ako je vec kod tebe pojacan na 350-400KS, jel moguce da je toliko dobio sam obicnim remapom? Ili je bio neki custom? Prije bih rekao da je ovo drugo al isprav'te me ako grijesim.
 
Član
To mu moze bit samo plus sto je skinut DPF filter jer mu je samo pravio bottleneck u svrhu vise Euro norme. Jedino sto ce sad na auspuhu imat tuplji zvuk i bit ce neki cudan smrad.

Btw 535d ima 272KS odnosno 286 u LCI modelu. Ako je vec kod tebe pojacan na 350-400KS, jel moguce da je toliko dobio sam obicnim remapom? Ili je bio neki custom? Prije bih rekao da je ovo drugo al isprav'te me ako grijesim.
286ks ima tvornicki. Bivsi vlasnik kaze da je mapiran na nekih 380ak ks. Cini mi se da je spominjao neko ime Simanić ili tako nekako iz Sarajeva da je on radio mape.
 
AS Chip tuning. Ono sto sam ja pitao jest da li je radio samo remap ili neki custom? Jer nekako mi djeluje mnogo da se dobije cak 100KS obicnim drkanjem po parametrima. Je li mijenjano sta od "hardvera" ?

P.S Moze li testna voznja? :)
 
Član
AS Chip tuning. Ono sto sam ja pitao jest da li je radio samo remap ili neki custom? Jer nekako mi djeluje mnogo da se dobije cak 100KS obicnim drkanjem po parametrima. Je li mijenjano sta od "hardvera" ?

P.S Moze li testna voznja? :)
A nezz sta mu je tocno radjeno. Valjda samo mapiran. Koliko sam vidio mogu jos izvuc iz njega 69ks mapama. Jeli ovo nesto dodatno radjeno nezz tocno, ovaj kaze da ima blize 400 nego 350 ks :) i pomalo je nevožljiv :)
I sto se tice testne voznje kad te nanese put do Mostara nije problem javi se :p
 
Vozio sam skoro remapovanog 530d...isao je ko lud...mogu mislit kako ide taj sa turbinom vise i + cca 100KS. Nista, Col3 ti ga ganjaj sto prije a ja kad budem u prolazu u Mostaru :)
 
Član
Pozz drustvo, htio sam pitat kako sluzi taj 535 ako je jos u tvom vlasnistvu, i kakvo je generalno iskustvo....
Hvala unaprijed...
 
Top