BMW e60 525d? Iskustva o e60 opcenito

BMW e60 525d? Iskustva o e60 opcenito

za 530d mogu ti sigurno reć da valja to ti je po meni sigurna sredina, a za 525 ako je bas on zacrtan provjeri kompletno auto, i uzmi automatik jer manuel na takav auto jednostavno ne ide, iako BMW e60 je bmw e60
 
Član
Kad čovjek kupi polovan auto može se pokvariti sve o svašta. Svaki dio je u riziku pogotovo ova novija.
Jednostavno uzmeš što ti se sviđa i moliš Boga da se ne pokvari i redovno održavas
 
BHT Ovisnik
Ja isto nisam bio fan automatika,al na ovakvom vozilu se ne bih zalio. Mislim da je na ovom bmwu jedan od boljih automatika, ako cak tada nije proglasen kao najbolji. Nisam vidio da se itko zali. Rođak je kupio e60 530d sa 150k, sada ima 450k i nije nikada imao problema s mjenjacem, sve original i dalje na njemu, nije mjenjao nit lamele nit ista sto se toga tice. Tog sto sam vozao i od strica e66 isto 3.0d mi je odlican sto se tice automatika. Lađa od auta tako da je manual tu visak haha. Dok da je u pitanje serija 3 tu bih vec manualni jer je manji auto, vise sportski
 
Član
Kazem,vozio sam i Mercedese razne i sve,bih tog BMWa sa onim novim mjenjacem..
Ali da se vratimo covjeku na temu sta pita!!
 
Član
15 godina vozim bmw i linija od bmw 5 e60 i motor 530i 535 ce biti i naredni 10 godina in
sto se tice motora i mjenjaca na tako tesko i jako auto nikako neide rucni mjenjac uzmi automatik nes se pokajati mozes i njega saltati kako ti je volja , nebi ti preporucio 525 slabije vuce manje konja a ista potrosnja kao i kod 530 ,opcenito ovaj je bolji ako imas mogucnosti moja preporuka 535 d e60
 
Član
Kupio e60 530d,160kw,automatik...provjerenih 200.000km presao...Ide ko nevrijeme :)...potrosnja oko 9-10 litara po gradu,kad se stisne ide i do 12l...Sad moram sva ulja i filtere mijenjati mada predhodni vlasnik kaze da je mijenjao...ali zbog sebe moram. Malo me brine sto mi se od neki jucer pocelo desavati da kad naglo zakocim,kao da nesto blago udari na sredini auta ispod...ili kad idem lagano u koloni pa malo jace dodam gas... Moze li biti gumigeling ili neki nosac...tjesim se...strah me mjenjaca. Ali eto u ponedeljak cu promijeniti filter i ulje mjenjaca...filter mjenjaca je 300KM...žara!
 
Član
ako ti trebadne sta imam dva koplet u djelovima 2004/2006


sretno moze i auspuh ti dodiruje negdje
 
Top