BMW E46

BMW E46

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Taj majstor sere ko foka...ja sam imo problema s tim...crijevo mi jedno bilo pustalo vodu...3 puta mi je jednom prokuho dok sam doso do kuce...sutra dan ga odvuko majstoru...cojk zamjenio crijevo..ozracio ga...dosuo vode i radi normalno ko doksa opet...i nije se kazaljka zakucavala odjednom nego se postepeno dizala kako i temp...samo sto ja to nisam skonto prvi puta...tek kad je pocelo pusit kroz masku sam skuzio a tad je kazaljka vec bila zakucana...kasnije kad sam ga ohladio sam onda mogo kalkulisat...krene kazaljka...stani sa strane i sve tako do kuce:icon_biggrin:
 
Super Moderator
nodiash je napisao(la):
Taj majstor sere ko foka...ja sam imo problema s tim...crijevo mi jedno bilo pustalo vodu...3 puta mi je jednom prokuho dok sam doso do kuce...sutra dan ga odvuko majstoru...cojk zamjenio crijevo..ozracio ga...dosuo vode i radi normalno ko doksa opet...i nije se kazaljka zakucavala odjednom nego se postepeno dizala kako i temp...samo sto ja to nisam skonto prvi puta...tek kad je pocelo pusit kroz masku sam skuzio a tad je kazaljka vec bila zakucana...kasnije kad sam ga ohladio sam onda mogo kalkulisat...krene kazaljka...stani sa strane i sve tako do kuce:icon_biggrin:

to je vec drugi problem... taj sam imao na X5 3.0i... bila mi probusena boca gdje se sipa tekucina za hladjenje... i svako malo stanem i ohladim :D
 
Član
allroad je napisao(la):
SMtuning je napisao(la):
hvala,hvala
pozdrav za sve

allroad je napisao(la):
super je stvarno... svidja mi se sto ima i digitalnu klimu i originalni kastis... nemoj ni mjenjati kastis ako ne nadjes onaj originalni sa CD-om :D

reci mi jel ovo i ti imas onu stvarcicu sto se metne u upaljac pa preko njeg slusas muziku ?
i zaboravi pitati, ima li i tvoj OBC test :D

nisam ni planirau mjenjati taj orginalni,jer mi ja malo glupo isjecati da bih mogau ugurati neki mp3 radio,ipak je ovo bmw :lol:
a to sto je u upaljacu je mp3 modulator, ubodes stik,nadjes 88.2MHz, na radiju i slusas,dodje i daljinski uz njega..
ne znam o kakvom testu je rijec :lol:



a ja sam to isto kupio 4GB memorije ima i daljinski i ta sranja al krci uzasno koju god stanicu da nadjem...ovdje u travniku ima 88.3 tako da ce mi na 88.2 jos gore biti :D
nisam nikako uspio nastimati a da nema nekih smetnji da ne krci i tako to :icon_cry:


a evo na sta mislim :D



ja se igro jednom prilikom sa svojim pa sam usliko da se vidi kako to izgleda... ima svasta nesta na tom board compu... od digitalnih cajgera pa ovog testa i tako dalje... :D



ey druze nasao sam taj test o kome si pricao,ekstra,sve se kazaljke zakucaju i onda se vracaju :lol: samo ne znam cemu to slizi???
 
Super Moderator
nodiash je napisao(la):
Vjerovatno da provjeris jel rade svi indikatori:icon_rolleyes:

upravo tako... i da vidis da li radi tacho i speedo kako treba... a da nesto ne valja sigurno bi javilo gresku i slicno... al dobro je jos ono za zajebanciju... kazes vidi sta moje auto ima :)

nodiash jesi ti naso kod sebe ?
 
Član
danas mi umalo bmw prokuvao,al umalo,ganjam se ja sa nekim audijem 3.0 quattro,i u tu ganju se ubacuje i alfa 156 2.0,cudom da smo se sreli na putu,obadvojica moji prijateljii.bila kandžija sve dok mi se ne upali lampica od kolicine vode(zuta),poce rasti temperatura,ja odma stadoh,otvori haubu,kad on ko pretis lonac poce para sikljati,dospem vode i majstoru.spalo crevo nazad neko racvasto(voda curi ko potok),puklo crevo od iber laufa,napravise oni to i reko kolko,kaze ma nistaostavim im 20km za pice
a vidis kako se to desi,a bas smo o tome pricali ;)
 
Super Moderator
jes jebo te necemo vise pricat, meni su bili otisli lafeti na prednjim tockovima

:lol: :lol:

ma dobro je da si rijesio... meni bila puknuta boca a tebi spalo crijevo... dobro je pa si primijetio na vrijeme :D
a mozes mislit onih tvojih prijatelja:

prokuho mu BMW :icon_eek:

pa onda u smijeh :D
 
Član
jbg,nisam ja kriv :icon_question:
nisu oni ni skontali sta je bilo!!!!,ja ne znam sta je pod haubom mozda je cipovan,moram kod sm-tuning voziti da provjeri!!! audi 3.0 mi je bjezao za dlaku pri brzini od neki 180-190 ja mu u gepeku ali nemam snage, za obilazak,a ona TRLCA od alfe sa 150ks ostaje ko da je biciklo... :lol:
 
Super Moderator
SMtuning je napisao(la):
jbg,nisam ja kriv :icon_question:
nisu oni ni skontali sta je bilo!!!!,ja ne znam sta je pod haubom mozda je cipovan,moram kod sm-tuning voziti da provjeri!!! audi 3.0 mi je bjezao za dlaku pri brzini od neki 180-190 ja mu u gepeku ali nemam snage, za obilazak,a ona TRLCA od alfe sa 150ks ostaje ko da je biciklo... :lol:


:lol::lol::lol:

ide 3.0 ko zvijer al eto vidis da i tvoj ide... ako nije cipovan cipuj ga :D... vidi gdje je ovaj moj zavrsio pa ga kupi sebi :lol:
mi prvi dan kad smo ga kupili tacno 250 vozili... poklopili satove :D
 
Član
Evo i mene opet :)
Da malo osvijezim garazu,bilo je nekih problema sa internetom,a i BMW je u medju vremenu polupan!!! Hvala Bogu ziva glava,a i on se oteo jos malo pa je gotov :)
U planu raditi prednji branik
koza
dvd
i farbanje feluga
slike uskoro,kako se sve polako bude sredjivalo
pozzzzzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top