BMW E46 M-optic

BMW E46 M-optic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Benny_BMW je napisao(la):
Jel moguce da sam ga vidio nedavno u blizini teretane u Kiseljaku,i ondje na fojnickom raskrscu?? Inace dobra Bnega pravo :cool:

Moguce, tu i bude na Sarajevskoj cesti :lol:



MuMa je napisao(la):
Druze predobar ti je BMW ;);) Nek je sa srecom puno predjenih kilometara

hvala kolega :cool:

.nOKe je napisao(la):
Moj prijedlog je da se na onom crnom zatamne malo zmigavci, kod svih bmwa me to nervira sto su tamni farovi za svijetli zmigavci..
Ovaj sivi je ko curica :)

Hvala nOke!

skinuti su bijeli zmigavci, vraceni su originalni orange :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Prelijepo druze i fino si ga doradio...nego reci mi koliko je zahtjevno namontirati Angel eyes prstenove u e46!?
 
Outrage je napisao(la):
Prelijepo druze i fino si ga doradio...nego reci mi koliko je zahtjevno namontirati Angel eyes prstenove u e46!?

Hvala.. ma nije uopce tesko. za 15tak min se sve zavrsi (bar ja zavrsio):icon_smile:
 
Malo novijih slika:
///M3 badge

2013-01-10-2810_zps346a9a1f.jpg


2013-01-21-2977_zps2e42e561.jpg


2013-01-29-3008_zps1d314a65.jpg


2013-01-29-3009_zpsc2bfd463.jpg


2013-01-29-3010_zpse84369c6.jpg


2013-01-29-3011_zps30b60adb.jpg
 
Član
Kao prvo jest ti ruzan zimski setup :D al moj je jos gori haha,
Drugo Angel Eyes su ekstra...gledao sam da se moze spojit tako da se pale pri otkljucavanju (da nisi slucajno pokusao)
Trece i prstenovi na kontrolnoj fino izgleda, moram si to nabavit ;)

Lijep BMW !
 
Outrage je napisao(la):
Kao prvo jest ti ruzan zimski setup :D al moj je jos gori haha,
Drugo Angel Eyes su ekstra...gledao sam da se moze spojit tako da se pale pri otkljucavanju (da nisi slucajno pokusao)
Trece i prstenovi na kontrolnoj fino izgleda, moram si to nabavit ;)

Lijep BMW !

Kao prvo sto se tice zimskog setupa, da ti hoces da meni prodas 17ke ja bi imao 17ke u zimskom setapu!:lol::lol:

Kao drugo Angel Eyes su premocni bili ali sam ih izvadio (razlog prodaja ringova) ali ce novi doci ubrzo!
I trece, prstenovi u kontrolnoj su super, ali ja nebi bio ja kad nebi expermentisao, ovi ce ici van, a naruceni su drugi, ove sam obecao bratu dati (Mario05) :icon_smile:
 
Član
zato je Mario i kupio isti auto, zna da ti sve nesto eksperimentises, ovako ces opremat sebe a i njega usput:lol::cool::cool:
 
ArminM je napisao(la):
zato je Mario i kupio isti auto, zna da ti sve nesto eksperimentises, ovako ces opremat sebe a i njega usput:lol::cool::cool:

eheh... ovaj put je Mario prvi kupio BMW, ja nakon 20tak dana poslije njega.

pa u pravu si, ali sad se sve kupuje 2x

Neki dan narucujem privjesak onaj broj 3, pita koliko komada... pa 2 komada, kupujem prstenove 2 komada... sve mora biti duplo! :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top