BMW e46 gasi se u voznji

BMW e46 gasi se u voznji

Pozz, imam BMW e46 koji se gasi u voznji i samo okrenem kljuc i on ponovo radi, bez ikakvih problema. Mjenjan ECU, EWS , ulozak brave , relej plavi kod ecu. Kad se ugasi upali se lampica od dsc i zuti uzvicnik. Nakon okretanja na prvu poziciju i ponovno dam kontakt auto normalno ide. Vuce extra. Pali normalno.
 
Član
Zdravo, kako je resen i da li je resen ovaj problem? Imam slicnih problema i cini mi se da se gasi samo kada je noga na gasu laksa i u lokalu. Danas se prvi put desilo da se uvasi u leru dok stojim sa stisnutim kvacilom.
 
Član
Zdravo, kako je resen i da li je resen ovaj problem? Imam slicnih problema i cini mi se da se gasi samo kada je noga na gasu laksa i u lokalu. Danas se prvi put desilo da se uvasi u leru dok stojim sa stisnutim kvacilom.

Moguce da je KW-sensor, NW-sensor rikavela, prikaci na dijagnostiku ,trebao bi izbaciti felu-problem , to je moje misljenje nemora biti tocno !?
 
Član
Moguce da je KW-sensor, NW-sensor rikavela, prikaci na dijagnostiku ,trebao bi izbaciti felu-problem , to je moje misljenje nemora biti tocno !?

Isto misljenje na dijagnostiku
Zna bit i do slabog pritiska goriva(a i ne mora) prvo provjeri kod majstora pa onda mijenjaj ako je lose sta
 
Član
Na dijagnostiku mora svakako, nego nisam u mom gradu pq da ga na teram kod svakog. Imam svog majstora 6 godina unazad, za bmw. Pitam jer me strah da me ne ostavi na putu i koliko je hitno, a pretpostavljam da jeste hitno cim se auto gasi.
 
Top