BMW E46 coupe 318i

BMW E46 coupe 318i

Član
Moram priznati da je i meni cudan taj tvoj popis auta, al eto ako su zelje upitanju okej.

Ja obicno skontam kakve vozne osobine zelim od auta, pa prema tome trazim odgovarajuci auto.

A sto se unutrasnjosti tice, kozna sjedista su fakat odvratna, sva zguzvana. Dobro provjeri kilometrazu i sve ostalo zaletis li se za ovog, u ovlasteni servis i nek sve pregledaju. Novi auti su drama kvalitetni. Jaran je prije par godina kupio Scenica II, starog 3 godine, auto je bio presao skoro 160.000 km. 3 godine star, unutra je auto bio bukvalno ko nov. Ja nisam mogao doci sebi kad sam gledao auto, nikakvih tragova koristenja, osim velike brojke na kilometar satu...
 
Legend
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
bolje ganjaj mk5 gti, ako si u mogucnosti, jest da je i skuplji
minimum 5,6 hiljada ali je i bolji i jaci.

Jaci da, bolji nikada. MKV mi je neopravdano skup, a ja necu da dajem pare za glupi BH mentalitet ... Mada daleko od toga da nebih vozao MKV, ali bi to uradio samo u komobinaciji kljuc za kljuc, naravno da je MKV GTI recimo 05 ili 06eventualno.
 
mislis da je e46 kvalitetniji od petice gti
http://www.seriouswheels.com/pics-2006/2006-Volkswagen-R32-Interior-1024x768.jpg
razlika u enterijeru je nebo i zemlja
 
Legend
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
mislis da je e46 kvalitetniji od petice gti
http://www.seriouswheels.com/pics-2006/2006-Volkswagen-R32-Interior-1024x768.jpg
razlika u enterijeru je nebo i zemlja

Pa bolan izvadio si fotku od R32 :)
 
Član
E46 ima jako lijepu unutrasnjost, al i petica GTI je meni tu u VRHu :)

Ovo mi se strasno svidja, posebno sa ovim sjedistima...
vw-golf-mk5-gti-edition-30-interior.jpg
 
Svakako nemoze se poredit Golf V sa Bmw-om bilo kojim,sto se tice komforta i enterijera.Plus Golf je prednja vucha,a to u moju garazu ne ulazi :)
 
Član
Krenuo je OFF polako, ja stvarno ne znam sto poredite GTI i R32 sa obicnim 318i BMW koji nije cak ni M paket nedo bog...

Opet kako mozete poredit GTI MKV sa linijom E46 BMW, stvarno mozga nemate:icon_mad::D

Stavite fino ovo serijsku pa kazete uuu ima najbolju unutrasnjost:

!!tSTV+QCW0~$(KGrHqYOKp!Ey+jC0CGYBM+nqg6zSw~~_27.JPG


Nego druze, nemoj se zaljetat.
Ja licno ne bih uzimao nista ispod 325 josh ako je Coupe.

Tebi sretno u potrazi,al' neces uzivat kao sto bi sa 325i i 330i.. ;)
 
Nelle_G je napisao(la):
Krenuo je OFF polako, ja stvarno ne znam sto poredite GTI i R32 sa obicnim 318i BMW koji nije cak ni M paket nedo bog...

Opet kako mozete poredit GTI MKV sa linijom E46 BMW, stvarno mozga nemate:icon_mad::D

Stavite fino ovo serijsku pa kazete uuu ima najbolju unutrasnjost:

!!tSTV+QCW0~$(KGrHqYOKp!Ey+jC0CGYBM+nqg6zSw~~_27.JPG


Nego druze, nemoj se zaljetat.
Ja licno ne bih uzimao nista ispod 325 josh ako je Coupe.

Tebi sretno u potrazi,al' neces uzivat kao sto bi sa 325i i 330i.. ;)
samo kazem da su bmw-ovi enterijeri kvalitetniji od peticinih.materijali,mislim.inace poznato je da su u petici dosta nekvalitetniji od prethodnih serija.a u estetskom smislu,normalno da se ne mogu poredit,E46 je proizvod 90-ih.
 
Član
drug, moj ti je savjet sacekaj da uvedu ovaj novi zakon da mozes uvuci auta koja ispunjavaju euro3 normu, i fino opalis za njemacku i dovuces e46icu coupe po zelji, gore fino nadjes motor, kilometrazu, opremu koja ti odgovara i zavrsis sa svojim snovima ;) ... jer ga ovdje neces naci u dobrom stanju, to je bar neko moje misljenje... sretno u potrazi ;)
 
Legend
Pa slazem se dado s tobom, al pasce cijena i mog auta automaski, i sta sam onda napravio.
 
Top