BMW E46 Compact

BMW E46 Compact

Pozdrav drustvo, odavno me nije bilo.
Doslo vrijeme da se pokaze novi ljubimac od kojeg pravim nesto posebno.
U pitanju je E46 Compact 2.0TD!!!
Auto je fabricki 110kW, 150KS i 6 brzina ali je chipovan na 190KS sto nije sve. Za nekoliko dana se radi hibridna turbina, te ce imati oko 240KS i dosta obrtnog momenta :D
Iskljucen je EGR, uradjen Straight pipe auspuh od 2,5" i skinute klapne sa usisa :)
Spusten je komplet za 2,5cm sportskim oprugama.
Muzika: Sony mp3 player sa dodatnim Alpine elipsama i mali aktivni woofer od Kenwood.
Za sad samo jedna slika za pocetak pa ce ih biti jos kad mu postavim nove BBS 3-djelne felge od 17" koje su u fazi kupovine :)
Malo se farbalo plasti dipon radi lijepseg izgleda, nekome ce se dopasti, nekome ne ali bas me briga hehee
 
Poslednja izmena:
Meni se ne svidja ovo sto si radi plastidipom tj ne svidja mi se boja.
Ako ti je vec fetis narandzasto bolje bi bilo da si celjusti ofarbao al dobro ukusi su razliciti..
Jedva cekam te BBS-ice da vidim na njemu ;)
 
Član
Ja ne bih preterivao sa snagom na tom motoru...posebno je zamajac problematican na tom modelu menjaca sa 6brz, svaka nepravilnost na tom motoru koja uglavnom ide od dizni ili zamajca moze dovesti do pucanja radilice, sto nije bas prijatno.
Ako ti se ganja snaga kupi 3.0d limuzinu, radi hibride i cuda slobodno i do 300ks neces imati neke problem.
 
Meni se ne svidja ovo sto si radi plastidipom tj ne svidja mi se boja.
Ako ti je vec fetis narandzasto bolje bi bilo da si celjusti ofarbao al dobro ukusi su razliciti..
Jedva cekam te BBS-ice da vidim na njemu ;)
Jos 10-ak dana i lijezu :D
Ja ne bih preterivao sa snagom na tom motoru...posebno je zamajac problematican na tom modelu menjaca sa 6brz, svaka nepravilnost na tom motoru koja uglavnom ide od dizni ili zamajca moze dovesti do pucanja radilice, sto nije bas prijatno.
Ako ti se ganja snaga kupi 3.0d limuzinu, radi hibride i cuda slobodno i do 300ks neces imati neke problem.
Ma ovo mi je trece auto koje posjedujem i najjeftinije od svih, kupljeno samo radi zajebancije. Tako da i da sve ode na njemu, ko ga jebe, bacam ga odma u smece hahaha
Od fabrički ružnog auta ti napravio još ružniji.
Nisi ti mene vidio hahahhaah ;)
 
Top