BMW e46 325Ci

BMW e46 325Ci

Outrage je napisao(la):
Odlican, mozda je samo ukus u pitanju al su mi bolje prosle felge ;) Prelijep auto !

Hvala drug ;) Sto se tice felga bas kako kazes sve se razlikuje do ukusa :cool: A prmijenio sam ih mnogo , ali po mom ove najbolje stoje bar se uzivo tako pokazalo :cool:
:123:
 
Član
Predobar je nema sta...ja se nadam za 10tak dana da ce i kod mene jedan Coupe bit parkiran ;) radim na tome
 
Drug auto ti je pravo, baš mi je po mjeri, ima nekih detalja koji su ti već sugerirani u prethodnim postovima, meni lično jedan od najdražih BMW-ova, tako da mi je baš drago gledati da neko ovako nešto radi, sretno u radovima, pratim temu ;)
 
Super Moderator
Fin bmw, dobra masina, nek te dugo sluzi i sretno i daljim radovima ;)
Samo mi nije jasno gdje nadje dimenzije 225/45 uparii sa 205/40, to su dva razlicita svijeta
 
Harli_team je napisao(la):
Drug auto ti je pravo, baš mi je po mjeri, ima nekih detalja koji su ti već sugerirani u prethodnim postovima, meni lično jedan od najdražih BMW-ova, tako da mi je baš drago gledati da neko ovako nešto radi, sretno u radovima, pratim temu ;)

:cool: Hvala drug , bio je tu detalja koji su urađeni ali tek se uzivo mogu vidjeti kako treba ;) I po meni je najbolja linija BMW-a i moze se fino uraditi :cool: Hvala jos jednom . Lijep pozdrav :icon_smile:

allroad je napisao(la):
Fin bmw, dobra masina, nek te dugo sluzi i sretno i daljim radovima ;)
Samo mi nije jasno gdje nadje dimenzije 225/45 uparii sa 205/40, to su dva razlicita svijeta

Hvala drug ;) Hoce ako Bog da , do sada sam zadovoljan :cool: Drug prednje felge su 8.5 Jota i da njih ide 205/40 da i bi se felga fino popunila i guma malo zalizala , jer sto je manja guma naprijed manji je napor na lafetama :icon_smile: Manje se opterecuju ;) A pozadi naravno 10 Jota felga i ide šira guma , a veci profil iz razloga sto sam i nju malo zalizao na 10jota felgu ;) Sve je to mnogo puta isprobano ;) Lijep pozdrav

Outrage je napisao(la):
Predobar je nema sta...ja se nadam za 10tak dana da ce i kod mene jedan Coupe bit parkiran ;) radim na tome

Hvala velika drug ;) Ako Bog da fino bi to bilo , svakome bi preporucio auto , kako izgledom tako i kvalitetnom . Hvala Bogu do sada nisam nimao nikakvih problema , dobro sluša :icon_smile: :cool: Ako uzmes postavi slike da vidimo bolid :icon_smile:
 
Super Moderator
Razumijem drug za sirinu :) al zadnja ti je 45, a prednja 40 na uzoj gumi.. O tome govorim.. Sirina je ok al mislim da je i ova trebala barem 45 biti :D
 
Walker_ze je napisao(la):
BMW JE BMW
Svaka cast...
;)

Hvala pajdo :cool: Sve na jednu , al BMW na drugu stranu ;) Lijep pozdrav :icon_smile:

allroad je napisao(la):
Razumijem drug za sirinu :) al zadnja ti je 45, a prednja 40 na uzoj gumi.. O tome govorim.. Sirina je ok al mislim da je i ova trebala barem 45 biti :D

Hahah :icon_smile: Shvatam sta hoces reci , ali da je trebala ja bih stavio :cool: Ovako je dobio malo nakošen izgled , pobija se auto naprijed :icon_smile: A kada je šira felga onda moram veci profil staviti da je mogu zalizat , jer se krajevi nakose i gubi na visini ;) Vjeruj da je vrhunski samo kada bih uzivo pogledao :icon_smile: Lijep pozdrav
 
Evo jos par slika sa mobitela :cool: ;)

i4zvnvc6858ww3qanc9t.jpg
[/URL][/img]

Na pisti u Mostaru , street race 402m ;)

p204fgr2td90ayqh0xj0.jpg
[/URL][/img]

9k7brm8pi4u8lgysij5.jpg
[/URL][/img]



Kod kuce u ranu zoru , prelijep prizor :cool: :lol:

rffq4h0wunq143suojc7.jpg
[/URL][/img]



 
Član
odlican auto... svaka cast samo naprijed!
a sto se tice navigacije, ja ako kad mognem ja ubacujem ovo:
http://imgb.pik.ba/galerija/2011-03/slika-33425-2011-03-13008903393-velika.jpg
cijenom tu negdje kao i originalna, funkcionalnija 100x...
 
Član
zavidim ti na ovom autu :cool:

vidi se koliko je guma "strech" nazad tako da taj profil pristaje taman ;)
 
mario05 je napisao(la):
odlican auto... svaka cast samo naprijed!
a sto se tice navigacije, ja ako kad mognem ja ubacujem ovo:
http://imgb.pik.ba/galerija/2011-03/slika-33425-2011-03-13008903393-velika.jpg
cijenom tu negdje kao i originalna, funkcionalnija 100x...

Hvala drug ;) Idemo samo na bolje ako Bog da :cool: A i ja se mislim da stavim navigaciju ali nesto nisam toliko zagrijan :icon_smile: Ako ubacivao to ce biti fabrička ili ovakva kao sto si poslao sa vise funkcija a fabrički izgled :cool: Lijep pozdrav :icon_biggrin:

hidro_mont1 je napisao(la):
Auto je extra to se ne može opisati ;)

Hvala drug ;) Sad za sad nije lose :cool: Ako Bog da idemo na bolje svi ;)

AnDel je napisao(la):
zavidim ti na ovom autu :cool:

vidi se koliko je guma "strech" nazad tako da taj profil pristaje taman ;)

Hvala drug :cool: Vjeruj da sam promijenio pari i pari guma i felga , tako da je sigurno profil ok i kako treba :cool: Pozdrav ;)

Tinki je napisao(la):
Kako bi mu leglo da ovaj plavi dio BMW-ovog znaka ofarbas u crno :icon_twisted:

Hmmm vidis o tome nisam razmišljao :icon_smile: Morat cu pogledati dali ima slicnih radova po netu , ako bude dobro sigurno cu uraditi :cool: Usput hvala na ideji pa taman i ne uradio hahah ;)
 
Top