BMW E46 323ci

BMW E46 323ci

Član
U nedjelju sam bio u Brckm na 2 Brcko Speed show. Takmicio sam se u staylingu i uze 2 pehara, 2 jesto u german stayle i 1 mjesto za najnize auto. Mjeren je most auta i on je bi 5 cm od zemlje.

Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with
ImageShack.com
I meni najdraza..:D
Uploaded with ImageShack.com
 
Član
Pitanje je samo jos ko ce kome prodati felge, ja tebi dvije zadnje, ili ti meni dvije prednje? xD
 
Član
Kad je tek dosao i sad..



A auto se uveliko radi i imam velike planove za sl sezonu, al o tome cemo redo kako se sta bude radilo. Za pocetak, rastavljen prednji kraj, skinuta karambolka koja ce se mjenjati najvjerovatnije, ispolirane maglenke na koje ide zuta folija, rastavljeni farovi i ubaceni prstenovi zuti..









Do pisanja toliko...
 
BHT Ovisnik
strasan bmw,dobri radovi :)
jel tesko rastavit far,kako mi se cini na kopcama je kao i u mene na volvu,vidim nisu skupi ovi prstenovi,iako je od starog kontam mu ubaciti pa me zanima, i dal se mora skinut branik da se skinu farovi ?
i deder uslikaj bolje ove prstenove da vidimo,izgleda mi kao bijela, i ja bi zute uzeo :D
 
Član
strasan bmw,dobri radovi :)
jel tesko rastavit far,kako mi se cini na kopcama je kao i u mene na volvu,vidim nisu skupi ovi prstenovi,iako je od starog kontam mu ubaciti pa me zanima, i dal se mora skinut branik da se skinu farovi ?
i deder uslikaj bolje ove prstenove da vidimo,izgleda mi kao bijela, i ja bi zute uzeo :D
Far je samo na zabice, bez problema se rastavlja, a drze ga 4 sarafa dva gore i dva ispod, ne treba branik skidati. zuti su ringovi, al na slikama je slikano bez stakla i mobitelom pa bljesti i vise nego sto bi trebalo :D
 
Top