BMW E46 323ci

BMW E46 323ci

Član
Konacno sam sebi priustio auto koje vec dugo vremena zelim. Radi se o BMW-u 3 iz 2000 godine, kupe verzija sa motorom 2.5 i 125 kw. Od opreme ima kozu, klimu, prednje i zadnje el podizace, profilisana sjedista sa el podesavanjem i memorijom, parking senzore, farove sa socivima i xenon svjetlima i jos nekih stvarcica koje mi i nisu toliko bitne kao sto je zvuk motora :D Auto je za svaki dan, neke planove i nemam, osim sredjivanja sitnica, mozda nekad i vece felge mada i ove fabricke 17 ke su mu ok. Evo par slika uskoro ce biti i vise samo dok uhvatim vremena da ga slikam...;)

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

:123:
 
Član
OOo nek je sa srećom drug da s e navozaš bez kvarova......Nema selmir vremena od vozanja da nam uslika to detaljno sve...heheheh..pozzzz:cool:
 
Član
Viđao sam ga po piku, niska cijena je bila poprilično. Nadam se da uz nju ne dolaze i skupi problemi na ovakvim autima;)

Al za te pare si mogao kupiti 320 d, ne znam zašto si se nakačio na benzinca:D
 
Član
Hvala momci puno, slike uskoro samo da prebacim....
Zela: Ne znam sta da ti kazem sa autom je sve ok, presao sam u ova 3 dana preko 600 km i gradske i otvorene i auto se super ponasa sa super potrosnjom. Cijena jeste bila poprilicno niska, al kako kaze covjek prodaje ga zato sto pored njega ima jos 10 auta. A o 320d nisam ni razmisljao, jednostavno kad pogledam ovoga i kad pogledam 320d nije to to, ti me dobro razumijes o cemu pricam :D

Kao sto sam i obecao evo ih i slike ;)

Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
 
Top