BMW E46 323ci

BMW E46 323ci

Član
Felge su dobre,nema tu sta ali nisi trebao tu boju :icon_rolleyes:
ALi hajde o ukusima se ne raspravlja :cool: :cool:
Svaka cast samo naprijed ;)


:smajli38: :smajli38:
 
Legend
ac schnitzer?

to to to ,.... sve se slaze kako treba , svaka cast kolega sve ce biti duplo bolje nakon ovog ;)
 
Član
Ovaj kromirani dio naprijed znak bmw to idi u mat folija ili sta vec ... barem meni kad ga vidim na retrovizoru da mi se priiblizava uz xenon uuu



Super feluge , svidja mi se boja i auta i feluga ...


;)
 
Član
bad_look je napisao(la):
Dobro došao u Low ekipu...sretno s anjima drug...pozzzz:cool:

Hvala druze...;)

Skrabo je napisao(la):
Felge su dobre,nema tu sta ali nisi trebao tu boju :icon_rolleyes:
ALi hajde o ukusima se ne raspravlja :cool: :cool:
Svaka cast samo naprijed ;)


:smajli38: :smajli38:

Boja nije odlucena jos, to je samo na jednoj felgi probano da vidimo kako bi izgledalo i meni je ok, mada jos uvijek nije odluceno koja ce def ici..;)


teretanas je napisao(la):
kako mislis ugurati et 13 pod rub od e46?

Uza dimenzija gume i to je to...;)

enesss je napisao(la):
ac schnitzer?

to to to ,.... sve se slaze kako treba , svaka cast kolega sve ce biti duplo bolje nakon ovog ;)

felge su haman motorsport, nisu schnitcer, a guram lagano prema krajnjem cilju, hvala ti ;) :cool:

badboy je napisao(la):
Ovaj kromirani dio naprijed znak bmw to idi u mat folija ili sta vec ... barem meni kad ga vidim na retrovizoru da mi se priiblizava uz xenon uuu



Super feluge , svidja mi se boja i auta i feluga ...


;)

Znak naprijed je otpao tako da je ovo drzac njegov, al eto nikako da stignem da kupim i postavim drugi, a i ja sam zadovoljan felgama...:cool:

Harli_team je napisao(la):
super ti ide kolega, fina vozilica, meni posebno drag baš ovaj model....;)

Hvala kolega, dugo sam gledao sa 4 vrata i karavane, al ipak sam se odlucio za kupea i nisam se nimalo pokajao...:cool:
 
Član
I konacno, BMW je malo nizi..;)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Prvi utisci su da sam prezadovoljan jeste kruci, al nista strasno, mada cu ga morati vjerrovatno podici kad budem one dr felge postavljao al otom potom, sad mi je veci problem kako uci u avliju :D I da slike su uzas, sutra cu se potruditi da nadjem lijepu lokaciju i poslikam fino...;)

@Teretanas: hebo felgu ako ne struze :D
 
Član
mnogo mi se svidja ovaj model, koliko te izasao para da razmislim da li bi si mogao pribaviti neki...trenutno sam u njemackoj ima ih oko 3,5 milje eura bas dobri :icon_question:
 
Član
AnDel je napisao(la):
mnogo mi se svidja ovaj model, koliko te izasao para da razmislim da li bi si mogao pribaviti neki...trenutno sam u njemackoj ima ih oko 3,5 milje eura bas dobri :icon_question:

Ako imas pare uzmi, mene je ovaj izasao ne puno skuplje od toga, al prezadovoljan sam autom, za ove pare ne znam sta sam mogao bolje uzeti...;)

Jos par slika...:D



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

;)
 
Top