BMW E46 320d

BMW E46 320d

Član
Nakon sto sam se ja predstavio, da predstavim i svog ljubimca..
BMW E46 320d 110KW, 2003g.
presao 230k stvarnih, servisna knjiga do septembra,
od opreme ima sve sto je potrebno..

evo i koja slikica..







 
Član
hvala svima, ovo su slike kad je auto tek uzeto, pa nemam novijih slika, ali patosnic su vec promijenjene stavljene su njegove originalne... :cool::cool:


arminnn je napisao(la):
farovi i lajsne na tabli i vratima :cool::cool::cool:

sta s njima ;);)
 
Član
Svaka ti cast ti se jedan od rjetkih sto bi za ove para uzeli Golfa (neka se ne uvrjede) svaka cast na izboru i neka ti je sa srecom i dosta pređenih km ;)
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Svaka ti cast ti se jedan od rjetkih sto bi za ove para uzeli Golfa (neka se ne uvrjede) svaka cast na izboru i neka ti je sa srecom i dosta pređenih km ;)

hvalaa drug, imao sam ja i golfa ali sam imao udes i onda se odlucio za ovo, ali najiskrenije nemogu se ta dva auta porediti...:cool:

soffa je napisao(la):
dobar bembara motor odlican...;)

hvala drug ;)
 
Član
dobar auto, sve vise e46 na forumu
meni samo nije jasno kako na ovako lijep i moderan sa extra enterijerom stave ovaj grdni volan, po meni je jedino to promasaj na ovom autu
 
Član
ArminM je napisao(la):
dobar auto, sve vise e46 na forumu
meni samo nije jasno kako na ovako lijep i moderan sa extra enterijerom stave ovaj grdni volan, po meni je jedino to promasaj na ovom autu

ima jos par promasaja, tipa zadnjih podizaca, stave ti grijace sjedista i more nekih gluposti a nestve podizace nazad :icon_question: a sto se tice volana u potrazi sam za onim manjim sa tri kraka :cool::cool::cool:
 
Top