BMW e46 320

BMW e46 320

Član
Sto se tice lajsni, i ja sam planirao lakirati. Nedavno sam vidio jednog sivog, izlakirane lajsne, dosta auto modernije izgleda. Ja cekam toplije vrijeme i obavezno cu lakirati.
Istog sam misljenja sto se tice lajsni.

STo se tice lajsni , ja ne bih , felge , pa mozes preci na vece , roknes profil 215/40/18 i sta te briga , pozadi stavis 225/40 i lagano :D

A BMW je beton , svaka cast i puno predjenih :)
Na ovim ljetnim 17-kama pozadi su 245/40, naprijed 225/45 sto znaci da moram na malo ozbiljnije preci :D
 
Član
Ma to je za pozadi previse , naravno za moj ukus , nije potrebno,,

Ja bih trazio 18´ke neki profil 215/40 i 225/40 pozadii, neke oprugice 40mm Eibach i miran si..
To je sto bih ja uradio ;)
Ma BMW je to , nema sta :D
 
Član
Ma to je za pozadi previse , naravno za moj ukus , nije potrebno,,

Ja bih trazio 18´ke neki profil 215/40 i 225/40 pozadii, neke oprugice 40mm Eibach i miran si..
To je sto bih ja uradio ;)
Ma BMW je to , nema sta :D
E jbg brate ne znam ni ja sam da li je previse, znam samo da je fabricka preporuka. Takodjer me malo bunila visina s obzirom da je naprijed profil gume 45, pozadi 40. Tako mi pise na onoj naljepnici za zrak i preporucene dimenzije ako joj je vjerovat :D
 
Član
A nisam vidio , kontao 245/45 da pise :D , pa to je jeste fabricki sto kazes , nema sta..
Vecina 18´su sa gumama 225/40..

Ma da se ti navozas i ekstra je bembara ;)
 
BHT Ovisnik
Prelijep E46, siva boja im bas lezi :) Ja ne bih prelazio na 18", po meni i 17 na njemu jako fino lezi cim je malo spusten, bar iz mog iskustva,nisam imao potrebu za vecim. Isto se slazem da se lajsne ofarbaju, te bih ga ja blago zatamnio. Jedan susjed ima obicnog sa blago zatamnjenim kao sto je i u mene bio i bas u kombinaciji sa sivom bojom lezi samo tako!
 
Top