bmw e39 528i sarajevo

bmw e39 528i sarajevo

Član
Pozzz svima :)
Zanima me da li neko zna nesto o ovom autu iz sarajeva imam neku ponudu za zamjenu..
BMW E39 528i ZAMJENA ZA MLAĐI BMW (6.500 KM)
http://www.olx.ba/r/14484020/326750

kao i to kakav je ovaj motor? koliko je slican onom 3.0? Prednosti mane?
Hvala svima unaprijed
pozzz
 
Član
Fino izgleda sto se tice motora nema ti velike razlike izmedju ovog i 3.0 oba su redni sestaci, malo ti je poskupa registracije jer ovaj motor spada u luksuz, a ako planiras plin i to ti je nekih 1500 KM plus jos potrosnja ti je oko 15 litara (realna), takodje malo mi je i kilometraza mala volan je previse potrosen a i sjedista za tu kilometrazu, cini mi se da je razlicit razmak izmedju farova i haube ali ne vidi se bas dobro pa je moguce i da grijesim.
 
Član
Brcko raj za nas luksuzare :D Moj prijedlog je da se provozas poneses dijagnostiku eventualno nekog majstora povezes da pogleda ako se ne razumijes previse i eto :)
 
Član
Ma dosao bi on u banja luku da pogledam. Vjerovatno bi bilo najbolje odvesti ga do Vuje u Budzak i ne razmisljati. Nego cisto onako da vidim da reko mozda neko ne zna licno lika. I meni je malo previse volan izlizan e sad ne znam da li je to od sunca jer ona ovim drugim slikama mi se cini ok.
 
Član
Pa ako ce ti dovesti u bl odvezi ga dole u Klasnice da ti covek pogleda cim predjes nadvoznjak prema Laktasima na lijevu stranu vidjeces bmw servis on ako ti kaze da je dobar nemas vise sta gledati :)
 
Super Moderator
ma nema veze volan i sjedista, zavisi kako se upotrebljava, koliko se sati auto vozi.. nije sve do kilometara :) neko napravi 100km za sat a neko se 6-7 sati vrti po gradu tih 100km, ulazi i izlazi 30 puta iz auta i to je to. kod mene X5 (uzeo ga sa 50-ak hiljada km kad je bio skoro nov) na 250 000km se volan skoro raspo, poderala se koza skroz i nosio ga tapacirati :)
 
Član
Svabo sjedne i predje 300km dnevno u komadu,
a mi sjednemo u 30km 20 puta i to je to :D , nije bas tako ali je u blizu ;)
 
BHT Ovisnik
Ako mislis mjenjati svog ja ne bih ni pod razno. S obzirom na tvog ovaj je dno dna. Opet dobivas jednako veliko auto,samo limuzinu , stariju,losiju, umorniju, nebitno sto ces dobiti novca
 
Top