BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

BHT Ovisnik
Hvala :D
Napokon dobio tablice, naravno nakon sto sam ponovo registrovao auto, iako sam to uradio u 1. mjesecu... Ali hajde, bitno da vozi i da je na cesti,pozelio sam ga se :D Usput danas slikno koju fotku :D
9WWFcLJ.jpg

LLJUYar.jpg

hUyYRLV.jpg

1EjswD9.jpg
 
BHT Ovisnik
Jesu,one najobicnije originalne :) Imam i LED,ali ne zelim, cak ni unutra nisam niti jednu ledicu stavio, nesto mi n ikako to nije za njega,neznam sto :D
Meni je E60 jedan od dražih, iako kazu da je ovaj iz vise razloga bolji/kvalitetniji, sljedeći ce vjerojatno biti E60, samo dok ne skupim i ne nađem dobrog osmaka necu ga ni uzimati nadam se hahah
 
Član
Jesu,one najobicnije originalne :) Imam i LED,ali ne zelim, cak ni unutra nisam niti jednu ledicu stavio, nesto mi n ikako to nije za njega,neznam sto :D
Meni je E60 jedan od dražih, iako kazu da je ovaj iz vise razloga bolji/kvalitetniji, sljedeći ce vjerojatno biti E60, samo dok ne skupim i ne nađem dobrog osmaka necu ga ni uzimati nadam se hahah

taj koristi iste sijelice kao i moj x5 za angeleyes, ja sam isto kupio led stavio one po 3w, al opet zelja vuce da vratim original, ali ima da se kupi ta sijalica halogena BA9S od 20W, fabrička je 10W, šta mislis bil to šta naškodilo, kad bi stavili ove po 20W komotno ih onda koristi i po danu jer bi se onda dobro vidjele na dnevnoj svjetlosti
 
BHT Ovisnik
Jest,ta je u mene. Pitat cu kolegu,on se u to razumije,a posjeduje nekoliko bmw-a,od 4cil do 12, a elektrika mu je uza specijalnost. Meni se isto svidja zuto,zato nisam htio led,a i ne ide mi uz sivo,dok na e46 i nije lose bilo
 
Član
Jest,ta je u mene. Pitat cu kolegu,on se u to razumije,a posjeduje nekoliko bmw-a,od 4cil do 12, a elektrika mu je uza specijalnost. Meni se isto svidja zuto,zato nisam htio led,a i ne ide mi uz sivo,dok na e46 i nije lose bilo

hajde vidi s tim stručnjakom da li bi mi šta zeznuli ako stavimo jače sijalice , to jest da umjesto ovih od 10W stavimo 20W, da se neće šta istopit ili da nije preveliko opterećenje za LCM, inače te sijalice BA9S od 20W koristi golf 5 u rikverc svjetlu
 
Član
Bas savrsen!
Eventualno, da je moj ja bih probao da skinem okvire tablica i zalijepim tablicu. Mozda bi bilo ljepse, mozda i ne nisam siguran.
Al sve u svemu, oem ljepota
 
BHT Ovisnik
Popraviti ce se i bubreg, novac od oštete sam uložio u bitnije stvari,on može čekati hahah :D
A LED nece ici niti jedna,jednostavno mi nekako on nije za toga,svako auto sam imao led, bar vani,al ni prosli bmw ni ovaj nisam stavljao. Možda zbog njegovog narancastog svijetla unutra pa mi vise pase klasika,nezz,ali led nece ici :D
A tablicu mislim zaljepiti, evo sreća nisam ljepio prosli put jer sam morao skinut tablice,a nakon 3M-a nemoguce je odljepiti :D
Usput od maloprije s kolegom :D
26e43QI.jpg

fBHzUJQ.jpg
 
Poslednja izmena:
Top