BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

BHT Ovisnik
Pfff tek sad vidim da nisam par slika stavio :D
Na sami pocetak sezon malo zadimim gume stare godinu dana samo hahah. Krenulo me i eto :p Doduse bile su jinyu, kao nankang i to, i nikada vise...

BJEWkwF.jpg

YQ9RSWJ.jpg

KKJsSV7.jpg

Rt8RLqr.jpg

lHdXDir.jpg


I onda normalno, sigurnost na prvom mjestu, kupim sve 4 nove :)
IDFp1qy.jpg

EmCNXNH.jpg

U pitanju su nazad 245/40-18 i naprijed 225/40-18. Gume su barum bravius 3. Vec sam ih nove kupovao za proslog e46 i guma je extra tako da sam i sada :)
Inace samo pali, vozi i sipaj :)
 
BHT Ovisnik
Nista posebno novo. Zamjenio ulje i to sve sto ide standarno. Bio topal dan nedavno pa otisao malo do mora da ga upoznam s jadranskom magistralom jer sam znao da ce mu se svidjeti kao i svakom mom auticu :p
bosxYXv.jpg

jedna usputna :D
kWdz9tZ.jpg

wAsAfsz.jpg


Zatim sam prosli vikend isao s njim jednu turu: Mostar-Zagreb-Graz-Beč-Bratislava. Prema gore preko Banja Luke,nazad autoputem sve do Bijače. Izgleda da mi najmanje trosi na autoputu 150-160 kad stavim tempomat.
Hwwx3Ns.jpg


Onda sam sipao po najmanjoj cijeni plin od kada vozim
6OjigUk.jpg


Pa onda po najvecoj
Ve8U835.jpg

Onda sam proklinjao Austriju jer namju plina kao i u nas. Ako i nađem nađem onaj CNG, i nakon dugo voznje samo na benzinu nađem ovaj u Beču. Zatim na sat vremena dalje, u Bratislavi, plin je 0.50€
i onda u subotu mali unfal :D
MzuxoJF.jpg

Meni samo koja parnica,otpuhao prasinu pezoa :D Njemu hauba,farovi, lijevi blatobran malo, i desni se nabio zapinju vrata.
Dalje imam u planu neke siceve,ali evo vidjeti cemo da se sve slegne,imam jos nesto sitno da otplatim kombija,to ce biti gotovo ovaj mjesec pa cemo stogod sitno raditi :D
 
Poslednja izmena:
BHT Ovisnik
Gura nos gdje ne treba hahah :D
Žao mi covjeka, prije mjesec dana ga kupio. On zena i 2 djece (mozda tek srednjoskolci). On izasao gleda oko auta,a vidim zena cucnula pored,prepala se. Reko pusti ti prijatelju auto,haj ti kod zene hahah :D
Lik naglo zakoci ispred mene jer je neki skrecao, ja isto po kocnici,al sam odmah pretpostavio da ovaj iza mene nece moci stati, i probao sam se desno maknuti da bi dao neku nadu da izbjegne al sam se odmah ukopao. Njemu proklizalo i na mene :/
 
Član
sreca u nesreci, jos ako si zvao policiju bit ce para :) mene jednom isto tako, na mom autu mala ogrebotinica bila a u njega isto tako bilo skrseno...ja tada dobio 1024KM a rjesio poliranjem ogrebotinu :)
 
Član
Odlicne fotke,gume super,jos je neko pohvalio ovu barumku ljetnu gumu kaze dobro se ponasa tokom kisnog perioda..aa za ovaj udes gledam prvu sliku i dole druga reko covjek odmah sanirao branik ofarbao sredio...:D :D
 
Top