BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

BHT Ovisnik
Hahahah meni moja kaze kani se auta,izradi kat. E rekoh neces zdravo na gotovo,da se sad razgulim pa kasnije nemognem ni auto uzet. Ovako jos motor kupit i osmaka,da se namirim pa cemo ostalo,imam krov nad glavom svakako hahah
 
BHT Ovisnik
Hahah naravno,ja sam spreman,fotic spreman :D
Danas smo imali malu radnu akciju,fin dan pa rekoh hajmo sitnice odraditi :D
BnHgnlx.jpg

aDZkHNR.jpg

Jos ostala dignuta zadnja strana pa izgleda k'o koza :D
UBATUqF.jpg

U mene veća klješta nego u kolege, ali i felga pa ne dolazi toliko do izražaja, mada je opet promjena. Dok u imenjaka na mercu se bas ističe i dolazi do izražaja,izgleda mnogo veće,ali to u njegovoj temi kad se ostavi rodice mi :D
 
BHT Ovisnik
Nisam ja,jest kolega mi hahah. Upalio ga je i to je to, evo cekam slobodan dan da odem malo :D
 
BHT Ovisnik
Razmisljao sam i o brembo poklopcima al nisam uzeo,mozda probam,pa ako ne valjali moze se prodat... :D
Nista sa M oznakom ne bih da se tako vani vidi. M paket da,al M oznake ne bih,osim da je osmak mozda pod haubom :D Plava boja bi mozda i mogla proci,razmisliti cu i o tome. Mislio sam zuto,al crveno je suptilno.
A sljedece je na redu 545i cim se love dokopam :D Mozda sam i sad mogao neki e60 uzeti,al sam kupio kombi,s njim cu ipak lovu zaradjivati :D
 
Top