BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

Član
Govorim ti jer je kolega Mrke prije Vectre GTS mislio uzimati Mazdu 6 pa smo se raspitivali oko odrzavanja. Kad smo dosli na dijelove ovjesa znam da su nam oci zasuzile. Pa se odlucio na bordo Vectru :)
 
BHT Ovisnik
Jebes ga ako i traje. Mogu i ja za bmw uzeti delphi, cijene kao za golf 2, ali stalno mijenjaj. Sada sam na raceu bio s momkom iz splita. Vozi 13.0 s mazdom. Samo IC i dizne mijenjao + mapa. Vozi na metanol. Presao na njemu vec cca 50k. Svaki dan koristi auto već 4 godine. Kaze nikada nista na njoj nije radio, a kolje je. Japanac je jbg. Oni ne prepuštaju tek tako stvari slucaju. Znam po mom đipu i ovim europskim hahah :D Uglavnom bmw za sada ostaje, ako uzimao drugo samo Mazdu. Kada bih mogao nagovoriti curu da uzme moj bmw to bi bilo to hahah :D

Evo par slika sto sam jucer opalio :)




















Prije 3g i danas :D
 
BHT Ovisnik
Hahaha istina, ali ako bi uzela bmw onda bih je zenio. Pošto je navalila rekao sam da je to jedini uvjet pod kojim bih pristao hahaha

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
BHT Ovisnik
Hvala :D
Kadett je tu, struja ga zeza. Tj radio je i sve,odjednom ne pali, navodno problem u instalaciji ili ECU. Uglavnom raditi cu sada preko zime dok imao vremena. imao sam 2 nesreće s motorom i onda se zabavio oko bmw + posla preko glave privatno pa mu nisam pruzio pažnje :) Ali je tu, ne ide nigdje
 
BHT Ovisnik
uvijek žedan :cool:



Vraćen ljetni setup, kupljene nove continental premium contact 6 sve 4:angelic::cool:
Sad samo trun deblja dimenzija 245/45/18 (bila kroz 40) i naprijed 235/40/18 (bila 225/40)




Jedna fina,al s mobitela :rolleyes:
 
BHT Ovisnik
Daa, ali sam fino udario pa nisu vitalni dijelovi stradali

Usput bmw je danas prodan
7992e88804a7dbaaf699471c95dc8507.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Član
Znaci neko se namirio na auto. Bio je strasno dobar auto ali je ipak i lijepo nakon nekog vremena malo promjeniti. Hoces li nam otkriti sta je sljedece ili ces nas drzati u neizvjesnosti
 
Top