BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

BHT Ovisnik
Jesu li stigle opruge...kad ce ugradnja
Tu su ima 15 dana, ali kako sam imao nesreću s motorom sada ne gasim bmw haha. Nastojati cu iduci tjedan nekome odvesti da stavi
5fbce599a78cd40ddf8e8edc572d05f0.jpg


Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
BHT Ovisnik
hahaha druge su kolegine. Ja gewinde ne stavljam :D
Ali ostao sam duzan slike pa evo ga :D
Prije 10ak dana sam ga spustio i odmah otisao na put. Tj u 8 ostavio auto,trebalo biti gotovo do 10 i da podem odmah u Autriju, i okasnim 2h, ali ne zalim. Odmah testirao sve usput. Prezadovoljan, ne osjeti se razlika,ako cak nije i udobniji, ležanje drama. A spušten tocno onoliko koliko sam želio. 1600km je odvozio fino. Toliko lijepo da smo dobili i kaznu za 40 preko ogranicenja ahhah

















Posjetili smo skoro sve moguće pumpe hahah :rolleyes:


I evo jedna svježa od jučer. Ljepotica i zvijer :bag:


Još malo i montiranje zimskog seta, sto me ne veseli hahah
 
BHT Ovisnik
Zvijer je kadett, ova moja siva krmača nije toliko živahna. Za autoputa, kruzanja i krivina je dobra. Tu dere, ali za potezanje ovako na pravcu je troma. Tih 190KS na ovu kilažu i automatski mjenjac nije neka trkačica :D Ali kadett s kilažom ispod 1000KG i c20xe srcem je vuk u janjecoj koži hahah :D
 
BHT Ovisnik
On dobro ide. Ja sam sebi htio 540i, automatik doduse jer manualnih i nema. A i sasvim mi je ok automatik za brzu krstaricu. Imao sam ponuda za bmw da prodam. Ali za sada ga ostavljam, pa cu kasnije nekada gledati mozda mazdu 6 MPS. Na nju sam pao. Htio sam gledati i 540i, ali ovo je skoro 10g mlađe auto, ima dobre performanse. Ako ikako mogao ostavio bih i ovaj e39 u kuci, a nju uzeo. VIdjeti cemo :D
 
Član
Ljepotica, i to kakva. Ovaj potez sa oprugama je pun pogodak, bar sto se izgleda tice a vjerujem i upravljivosti.
Samo mi jedno ne ide u glavu, kako neko moze i pomisliti na prodaju ovako dobrog i svestranog auta
 
BHT Ovisnik
Pa to me muči. Fali mi snage, navikao sam na malo jače. A nudi sve ostalo... Mislim se da li da ubacim 3.0 230KS, sto bi mu bilo taman. Ali opet je to ulaganje 1000+ €, jer ih nema, a odgovara šaraf na šaraf. Opet veliko ulaganje, a poslije volva sam rekao sebi da to više neću... Pa se kolebam. Mojima ne treba auto da bih ga njima prodao, a curi malo ipak nezgodan za svaki dan, ona gleda nesto malo manje. Ne znam haha, zato ga sada ostavljam i kupujem nove 4 gume za zimuz. Vidjeti cemo sta nosi nova godina haha
 
Član
Nisam ispratio od pocetka ali jesi razmisljao o nekom cip tjuningu, par konjica gore ako je izvodljivo, inace bengula je top

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
BHT Ovisnik
Nisam ispratio od pocetka ali jesi razmisljao o nekom cip tjuningu, par konjica gore ako je izvodljivo, inace bengula je top

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Hvala. Mislim da nema efekta jer je atmosferac. Samo baciti novac jbg
Prije svega pogledaj cijene ovjesa za Mazdu 6 :D
Pa citao sam dosta. Auto je kako se sjećam članaka nekada davno proglasen s najmanje prijavljenih kvarova. Peri deri auto. Ni na MPS-u nisu mnogo mijenjali za razliku od originala. Osim sto je 4x4, ali kazu nepoderiv :D
Nisam se ja nikada uklapao nesto u masu. Dok su svi govorili volvo skup, ja sam 4 imao, odrzavanje jeftino kao golf 4. Zatim zloglasni francuz, pezo, i to 406 coupe ni manje ni vise 3.0 V6. Dijelovi bukvalno kao za golfa 3. Zelim taj auto opet, Viktor ga je sahranio hahah. Uglavnom nisam onaj tip rekla kazala. Zelim sve probati :D
 
Top