BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

BHT Ovisnik
@ZELA GTI bio je dobar lak, ali nekada je netko farbao vrata i blatobran pa je razlika u boji bila na suncu, malo se gulila hauba, a branici su bili udareni, ja naplaćivao europsko i nisam nista radio haha. DOduse sve sam to mogao jeftino uraditi,ovako sam ga htio počastiti kako treba jer je zasluzio. Auto je sve traženiji, u Svabiji da ima M paket FL i da je koža unutra, motor 2,5i ili 3,0i (NE DIZEL) nema ispod 5000€, pa nisam pozalio haha
Krov za sada neću,a ako stavim lako cu skinuti hahaha
@OggyBoy za dobru cijenu je sve na prodaju haha
Nije tajna, ovaj mi je uradio jeftino, kvalitet je vrhunski, moze se bilo tko uvjeriti, s branicima me izaslo oko 2000KM sve. Njih sam uzeo u Splitu, jeftinije nego u nas
 
Član
De javi koja je to dobra cijena, ne mora ovdje, može SMS, Viber, fb,...

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Extra Bimer. Mene vuče odavno da parkiram jednog u Garažu. Al teško naći očuvanog s malo kilometara (i jakom opremom)

Nemoj Foliju na krov živ bio

Gesendet von meinem Redmi 4A mit Tapatalk
 
Član
s-l300.jpg

Stavljaj mu lip,extra ce mu leći :cool:
 
BHT Ovisnik
Hvala, eto za sad ne ide krov hahaha.
Lip će ići nazad dok nađem. Nasao neki,al kratak po skoro cenat sa strana :D
Naručene KW opruge 40/20mm zahvaljujući kolegi Zlaji pa ćemo vidjeti kako će leći kad dođu iz švabije :D
 
Bimer top kao i svako tvoje auto do sad :D samo neke malo opasnije felge ili te napred malo izbaciti :D nego sta je sa karavana sleepera? :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
BHT Ovisnik
Felge ce biti izbačene, ali nikako na red doci, ici ce 15mm alu distanceri. Imam komade,samo da ih obradim. Neki dan me auto pokupilo na motoru, pa za sada imam vise vremena za auto:D:D A felge druge neće ni pod razno, ne postoji neka druga felga da je već neki bmw ne fura, dok ove jos nisam sreo. Svaki dan ih mogu prodati, ali ne zelim :D
Karavan mi samo jede pare... radio mu veliki servis, pa se grijao. Uradio glavu i sve,prestalo grijanje, ali sada nece da upali, garant ga jebe struja... pa cu vidjeti da stavim mozda m25 struju... za sad nista...
Back to bmw :D:turbo:
Jučer sam odradio izduv. Full inox lastovcic sa 2 cijevi fi70. Radio sam u Granica i Ljubuskom, mnogi znaju koji je covjek doktor za auspuhe :D Nije glasan, cak sto vise tih, pa planiram skinuti jedan srednji lonac, posto imam 2 srednja i 2 katalizatora.
Evo slike :)
Prije

u međuvremenu

poslije


Finito :)




Za kraj jos cekam ovo
36129570_1822048538101942_1969267579235074048_n.jpg

KW 40/20. Zahvaljujuci kolegi Zlaji aBd ide i to kada on dode iz švabije :D
 
Poslednja izmena:
Top