BMW E39 2.0

BMW E39 2.0

Narode interesuje me sta vi mislite koliko ja mogu dobit za ovo svoje cudo, sva oprema osim koze. Malo je doradjivan prednji branik STW, Side Skirts M-Look, sportski spojer na gepeku. Kontam mijenjat za nekog Japanca. Vasa pomoc bi dobro dosla.
IMG_0340.JPG
IMG_0345.JPG
 
Član
evo slika, izvini zbog kasnjenja.. nije do mene :cool:

ca6449ca.jpg

a0e3bb80.jpg

c84a43f5.jpg
 
Član
fin bimer,mislim da bi bila ljepsa prednja karambolka bet ovih lipova sa strane,bar meni,,fina boja,dobra su ovo auta;);)
 
Član
arane pored ovakvog bimera da uzimas japanca :icon_question:uredi ga malo tj.skini cuning dijelove i na konju si..haja..japanci poznato teski za odrzavanje nema dijelova a ti sigurno mislis na neko sport auto
 
Član
oj sta si uradio od auta...sta ces sa japancem stavit mu zmaja i krila??? ja vala ponekad pomislim da prodam svoje auto, izvini al ga tebi ne bi prodao za duple pare
 
Sto ArminM kaze vec duze vrijeme i ja kontam da skinem ove prednje lipove sa prednje karambolke ali eto savjet je dobro doso, hvala drug.
Ja mislim jos zadnji branik da stavim ne neki napadan previse i da ce to nadoci fino.
 
Član
samo poskidaj te cunerske dijelove,,da te skinu iz teme antituning,suvisno je to na takvom autu,,i meni je cudno sto hoces japanca pored ovakvog auta,imas auto o kojem mnogi sanjaju,dovedi ga brate u red,nek se ljudi okrecu za tobom,a ne da se spradaju,,eto moj iskren savjet;);)
 
Top