BMW E36

BMW E36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
brat mi ima bmw-a e36 318tds compact 98god...
po meni, super auto... nije se uopste kvario... ali zato kad se pokvari dijelovi su skupi...
potrosnja kao i u svakog dizela... otprilike 6 otvorena, 8 grad...
taj motor ima 90ks i zapreminu od 1665ccm, ima mali obrtni moment, stoga ne ide nesto vele, zapravo turbo rupa je velika kao galaksija(kazu da je razlog zato sto 18tds motor nema senzor protoka zraka)... ali opet meni je super auto...
klima mu uzme bar 10-15ks i tako to... ima mana, ali je bmw...

a i zadnji pogon kod e36 compacta, koji je kraci u odnosu na sedana, stvarno pokusavao sam, male su sanse da te neplanirano izbaci iz putanje bez obzira na vremenske uslove....

a jos i trebe, gledaju... hihi :lol:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
za golfa mk2 1.6 ces dobiti 7600km,bog te vidio,ne mrem vjerovat,ebem ti nas mentalitet,mislim drago mi je za tebe ako ga dobijes za te pare,ali ebo te.

nije dvojka nego trojka, i to benzin... '94 godiste, haman 200 000 presla, vozimo je evo vec 6 godina bez ijednog kvara ;)
zato sam rekao da u obzir moze doci i benzinac 316i
 
Član
ne znam trebalo bi biti nesto novo u sl 2 sedmice...

pa jel to mislis da bi za dvičinu tražio 7500 :lol:
a u ovoj trici sjedista iz VR-a :D
 

edo

Član
benga,em je limuzina,gdje češ tu imati dileme,hajd golf i astra,ali ovo je neuporedivo
ja bih BMW...
 
gaga je napisao(la):
ne znam trebalo bi biti nesto novo u sl 2 sedmice...

pa jel to mislis da bi za dvičinu tražio 7500 :lol:
a u ovoj trici sjedista iz VR-a :D

a da znas da me nista ne bi iznenadilo,kad traze za 1.6 dizlo iz 84. po 5000 km... :icon_eek::icon_eek:
 
Član
KAkvi sam ja raga vidio za 4000-4300 sto se prodaju...pa to vise nema lima, sve hrdja, milijun kilometara i opet dobru cijenu opali...
 

edo

Član
tibor987 je napisao(la):
KAkvi sam ja raga vidio za 4000-4300 sto se prodaju...pa to vise nema lima, sve hrdja, milijun kilometara i opet dobru cijenu opali...

može on cijeniti,ali koliko će dobiti!!!
 
Početnik
Drug BMW je BMW,bezveze ga je poredit sa Golfom,to ce auto poderat tri Golfa,i tri puta se manje kvari od Golfa to je sigurno

Moje misljenje je samo BMW,
 
Član
Imao sam BMW-a E36 cetiri godine i bio sam zadovoljan sa njim, auto je ekstra..Mozes vidjeti slike u garazi..Motor 1.6, ali ja bih ti preporucio da uzmes 1.8 ili 1.8is ako vec neces sestaka..jer im je potrošnja ista u sva tri, a imas vise konja..
 
Član
konto je na BMW-a series 3 E36... :D:D
bez zezanja, eto ionako si imao G3 i isfuro ti je vise, uzmi BMW-a malo za promjenu... a i dosta je lijep tako da nema potrebe za brzinom, da vidis Madzu u petak kako vozi ne ide ni 20km/h, kulira covjek, a hvala bogu ima i s cim... :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top