BMW E36

BMW E36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mislim kupiti jednog ovakvog BMW, 318 TDS ili 316 i , '98 godiste. Sta mislite o ovom autu, koliko je izdržljivo...
Pored BMW-a u obzir bi mogao doci i Golf 3 1.9 (90 ili 110 PS). Za sta da se odlucaim??:icon_smile:
 
Član
pa nije valjda tako skupo odrzavanje... :D
gledao sam BMW 318 TDS sa klimom '98 12 000, a golf 3 TDI klima '97 11 000+
Zato se dvoumim, al me interesuje odrzavanje bas ovog modela, jer u njemu nema puno opreme, ipak on je 1.7 dizel ;)
 
Član
Imaju li ta dva auta Škodin mjenjač ? Ako nemaju, onda ne uzimaj :D, ja bih ločno išao na bengu :)
 
Član
pasa taj je motor fula....nista bez benzinjare...a ako ces kokuznu varijantu onda golf....i bmw nije toliko skup za odrzavanje nego raja pojma nema....
 
Član
trenutno se vozi Golf 1.6 benz (trosi oko 7 l grad+otvoreno) i ako BMW 316i trosi onda to nije ni tako lose. Ovaj 1.6 motor ima 100 PS. Mislim da je to ok, samo odrzavanje....
pa ima li iko slicnog BMW-a ??
 
Član
eh druze, i ja bih cetvorku, al eto za ovog Golfa sto se vozi mogu traziti max 7600 km, znaci da jos moram doplatit duplu vrijednost ovog auta, a ne mislim da cetvorka vrijedi toliko ;)
 
za golfa mk2 1.6 ces dobiti 7600km,bog te vidio,ne mrem vjerovat,ebem ti nas mentalitet,mislim drago mi je za tebe ako ga dobijes za te pare,ali ebo te.

inace kao sto svi kazu,bimmer je jbg uzitak,zadnji pogon,ime,a e36 je ljepsi od trojke deset puta,ali golf;dijelovi,ekonomicnost,odrzavanje.

pa ti vidi!

ali vidim da imas 17 god,jel to za calca auto (pa i za tebe za godinu dana) ili ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top