BMW E36

BMW E36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
znaci prezadovoljan, velika razlika u vuci i brzini, mala u potrosnji, 2,0 mi je trosio desetak litara normalne voznje, a ovaj 2,5 oko jedanest dvanest, nisam kocnice menjao al planiram treba mu malo vise da se zaustavi, al iskreno slabo kocim :lol::lol: samo gas.

prezadovoljan sam, nisamo kocnice diro al cu morati, slabije mi koci, nije velika razlika u potrosnji
 
Član
Raja kod nas konta da troši puno 2.5 ali za njegove perfomanse ta je potrošnja sasvim ok,i ja da uzmem E36 ganjao bih samo 2.5,samo te kočnice moraš riješiti,valja obuzdati taj motor sad :cool:
 
ja sam konto staviti 2,8 al nisam mogoda nadjem, pa sam ubacio ovaj, a sto se petrosnje tice, trosi on al u svakom slucaju ne puno vise jer je lakse 2,5 motoru da nosi tu sasiju nego 2,0. a kocnice ko kocnice slabo se i koriste, salim se ma resicu ih za koji dan, dobro i ove koce al slabije u odnosu na kocenje sa 2,0 motorom

hvala hvala,
 
Član
srce je glavno.... bitno je da je operacija.. uspjela.. i da sad pacijent... jede asfalt.... lijep primjerak e36 kultura...
 
fele kad budem menjao mislim da ce opet biti momo, motor je lud mislim da necu imati srca da ga ostavim kako je sad , mslim da cu morati malo da ga cipujem, od viska konja glava neboli.:lol::lol::lol:
 
otisu u k.... pukla glava motora. nisam nasuo permant, zaboravio. ustvari bio je permant al sam manjo hladnjak, pa nasuo vodu i kasnije zaboravio da naspem premant, seljak:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top