BMW e36 Slammed M3

BMW e36 Slammed M3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svi mi imamo različite ukuse , meni se zelena isto nesviđa ali kao što vidimo ima ljudi drugačijih ukusa a svi mi slažemo auta po svom ćejfu , ako takav auto ispunjava ono što je vlasnik zamislio onda ja to poštujem!
 
Član
Po meni, jeste da odudara od mase, jeste da je cudno, al nemogu da kazem da je ruzno, mislim na zeleni falc....fali mu jos koji zeleni detalj na autu, al bitno je sta ima pod haubom ;)
 
Član
Neko ko studira dizajn ili fotografiju, lako ce vam objasniti ovakav pristup!

Ovo auto je sklapano prvenstveno na ocjenu visokog kvaliteta zavsne obrade materijala i postizanja blic impresije! Na takvim autima obicno se bazira fabricko stanje s nekim prociscenim elementom i felgama jedinstvenog izgelda na kojima se moze "POKAZATI" a to su vec kako smo mnogo puta vidjeli BBS-ice.

Ovaj potez sa ovom zelenom se zove AKCENT. E sad, akcent nije neophodan na svim autima, on se stavlja obicno na auta koja su se izlizala u ocima publike a koja nemaju neku samu po sebi upecatljivu color temu koja bi privukla paznju ......... tj na malo starija, cija prvobitna ipresija (kao novog automobila) znatno izblijedi nakon nekog niza godina.

Tj. na laicki nacin! Ovakav BMW bijele boje vjerovatno je vec vidjen veoma mnogo puta! Medjutim, jedan potez umjetnika, kao sto je ovaj s felgama znatno ga izdvaja iz mase, razbija monotoni stereotip vidjen xxx puta, dize ga na nivo iznad ostalih, a ujedno pokazuje i vjestinu, tj nivo znanja majstorskih ruku da se ovako nesto pedantno i precizno uradi!
 
toon je napisao(la):
zeleno je legendarno, zato jer je drugaciji, zato i je dobar, a zato sam i postavio...

Vama se ne sviđa jer je falc pofarban u zeleno, ali kad netko zasere plastiku i neonke na BMW onda je dobar, ccc...:icon_mad:

men je isto ovo zeleno ekstra sijelo :S pozz
 
Član
balim za ovim...drug posjeduje e36...motoric mu je 2.5 nekih 193 konja....ali nema zelju da radi ista na njemu a ja ga ubjedjujem da mu dam 206 i 20 maraka za njega...hehhehe.....ubjedljivo najveci fazone zeleni falc....mjera...
 
Član
stallion je napisao(la):
Neko ko studira dizajn ili fotografiju, lako ce vam objasniti ovakav pristup!

Ovo auto je sklapano prvenstveno na ocjenu visokog kvaliteta zavsne obrade materijala i postizanja blic impresije! Na takvim autima obicno se bazira fabricko stanje s nekim prociscenim elementom i felgama jedinstvenog izgelda na kojima se moze "POKAZATI" a to su vec kako smo mnogo puta vidjeli BBS-ice.

Ovaj potez sa ovom zelenom se zove AKCENT. E sad, akcent nije neophodan na svim autima, on se stavlja obicno na auta koja su se izlizala u ocima publike a koja nemaju neku samu po sebi upecatljivu color temu koja bi privukla paznju ......... tj na malo starija, cija prvobitna ipresija (kao novog automobila) znatno izblijedi nakon nekog niza godina.

Tj. na laicki nacin! Ovakav BMW bijele boje vjerovatno je vec vidjen veoma mnogo puta! Medjutim, jedan potez umjetnika, kao sto je ovaj s felgama znatno ga izdvaja iz mase, razbija monotoni stereotip vidjen xxx puta, dize ga na nivo iznad ostalih, a ujedno pokazuje i vjestinu, tj nivo znanja majstorskih ruku da se ovako nesto pedantno i precizno uradi!


Potpis ... i evo + za ovu nanalizu ...

BTW, meni je bas extra ovo sa zelenom bojom ... mozda, sto neko rece da je jos neki detalj zalen, npr. retrovizori, ali mozda onda i ne bi to bilo to ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top