BMW E36 328i u M3 3.2

BMW E36 328i u M3 3.2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ima djavolice moj drug i autoelektrocar na velesicu jednog E36 M3 matt-bijelog cabrio,auto je predobro,crvena koza,falcare polirane,meni je licno ljepsi od ovoga,mada je i ovaj strahota....M3 engine......da se istopis ko cokolada na suncu.... :lol: haj ako nadjem fotku okacim je ovdje,mozda i znas tog bimera...
 
nermin suljagic je napisao(la):
ima djavolice moj drug i autoelektrocar na velesicu jednog E36 M3 matt-bijelog cabrio,auto je predobro,crvena koza,falcare polirane,meni je licno ljepsi od ovoga,mada je i ovaj strahota....M3 engine......da se istopis ko cokolada na suncu.... :lol: haj ako nadjem fotku okacim je ovdje,mozda i znas tog bimera...

Znam Strujinog ;)
Kod njega je M3 3.0 286HP, ovo je 3.2 321HP, sve u svemu strašna auta ;)
A imao je Struja i još jednog finog, mada nije M al opet... :D :icon_smile:

corrado je napisao(la):
fale mu ona j*ačka e36 m3 sjedala

Pogledaj 4 sliku od kraja na njoj se vide i ona :icon_smile: Od Individuala sve kolko vidim...nisam mogla naći slike unutrašnjosti baš al vidi se na toj slici da je i njih mijenjao
 
Član
djavolica je napisao(la):
Ima jos svašta napisano al ne da mi se prevoditi iskreno :icon_smile:
Svakako većina i ne čita pa evo slika :icon_smile:

Da znas da si u pravu :lol: BMW je...BMW :D Jedva mu ugurase ovaj motor, a to je ono sto se ceni, vlasniku ostaje samo da sipa gorivo i :123:...
 
nermin suljagic je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
ev ti slikice pa pari okice...:lol:

A znam ga svakako, vrti se po gradu stalno :)

Iskreno,kakav je????

Po mom ličnom mišljenju bolji je bio kao crn, ne sviđa mi se onaj stil što on fura da mu "fali gume" tj. da felga mimo strši bez obzira koliko guma razvučena bila, također prethodne felge su po meni bile ljepše al...njgov auto njegov ukus :icon_smile: Auto je lijep al eto kao što rekoh par detalja se meni lično ne sviđa, ne znam za druge...i da, motor mu odlično ide s obzirom da je naknadno ugrađen i da je to ipak star auto...barem po onom koliko je vozio u Mostaru
 
pa zar si bila u mostaru?cudo jedno da nisam vidio tvoju makinu?
Moj golf je bio kod one cevapdzinice pa sam ga tri dana prao da skinem masnocu s njega...hehehe
A bolji je i meni bio sa onom matt crnom bojom,a sto se tice felgica,meni su bas one nekako upadljive i po njima je prepoznativ... :icon_smile:
 
nermin suljagic je napisao(la):
pa zar si bila u mostaru?cudo jedno da nisam vidio tvoju makinu?
Moj golf je bio kod one cevapdzinice pa sam ga tri dana prao da skinem masnocu s njega...hehehe
A bolji je i meni bio sa onom matt crnom bojom,a sto se tice felgica,meni su bas one nekako upadljive i po njima je prepoznativ... :icon_smile:

Felge su extra što jest jest, al kažem meni one ljepše samo, a to da su ove upadljivije stoji svakako :icon_smile:
Nisam bila u Mostaru nego čitala rezultate neke sa takmičenja ovih što su vozili niža vremena :icon_smile: Kontala sam da idem al nema baš kandidata u društvu zainteresovanih za iste stvari pa tako da sma prestala na to ići :icon_smile:
 
Član
92e55b5ffda9128bda4c78299281bde5.jpg

9d0ced36f04bc58e2df0efc3d258d39d.jpg

2dfd5fa4bbf8037c60160d18764ad2d5.jpg



pogledaj ovog bmw ;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top