BMW E36 328i u M3 3.2

BMW E36 328i u M3 3.2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
djavolica je napisao(la):
allroad je napisao(la):
i nije bas kako to profesionalci rade al je auto super ;)

Pa nije ako se gleda po tome da nema nekih turbina i sličnih stvarki naknadno ubačenih, nekih kričavih boja i otkačenih felgi...
al zar tako nešto treba ovakvom auto?Baš ovo i jeste poenta bila...tako kulturna boja a vrlo posebna, felge odlične, motor M-a i to je sve što i treba ovkavom nečemu ;) nije bez razloga najviše ocijenjeni E36 na stranici :icon_smile:



Ma nisi me shvatila :D
mislim da nije za profi jer mu je promjenjen samo motor mozda i vjesanje a ostalo je 90% ostalo isto samo je sredjen i usminkan da izgleda ko nov
mislio sam reci da za ovo ne treba profesionalac al e36 ne moze bolje izgledati od ovog to je istina ;)
 
Motor, ovjes, prijenos, boja, felge, unutrašnjost, samo tih slika toliko ipak nemam, a nisam prevodila tekst...Poenta nekih profesinalaca i jeste u tome star auto dovesti u fabrički izgled i svaka čast onima koji to rade...samo ako nađem jednog u tom stilu urađenih, klasični fabrički M3 a ljudi Bog zna koliko vremena su to radili...O tome se radi, da od starog naprave nešto novo kakvim ga je fabrika napravila nekad prije... ;)
 
Član
E36_M3_Coupe_Seats.jpg


mislio sam na ova, tu na slikama ja vidim samo sjedala ona od m paketa, m sport kak se već zvao, slično al ipak ..
Ne kužim se tolko u pakete opreme, al za mene.. e36 m3 VRH!! bio on 3.0 il 3.2 , ima nešto posebno u tom autu, nekako sve sjeda
 
Znam da na ta misliš ;)
I govorim ti za ovu sliku da pogledaš, ovdje se vidi gornji dio sjedišta ali je izvučen naslon za glavu pa te možda zato zbunjuje al može se vidjeti da ima ovo sa strana što prethodna sjedišta nemaju tj od M paketa.
b4fcb37cd158b0cacad4972a1707d112.jpg

Ovakva su mu sjedišta:
ceff5596a615fef260cee8a4ccd87e51.jpg
 
Član
ma dovoljno je samo jedno slovo da se zakljuci da je predobro auto jbg M je M bio e30, e34, e36, e39, e46 itd... M ce uvjek oznacavati vrhunac automobilizma svidjalo se to kome il ne.

P.S. Djavolice mozel link od te stranice na PM pls :icon_cry:
 
Član
zile je napisao(la):
ma dovoljno je samo jedno slovo da se zakljuci da je predobro auto jbg M je M bio e30, e34, e36, e39, e46 itd... M ce uvjek oznacavati vrhunac automobilizma svidjalo se to kome il ne.



potpis
 
TDi Power je napisao(la):
Djavolice hos da me srce udari :123:
Cini mi se da je boja isto kao kod mog Coupe-a:icon_smile:

Nije :D
Mješavina dvije BMW-ove boje ;) + poseban dodatak Maybachovog laka :icon_smile:
Neka malo, prelijep je :icon_smile: Mene boja oduševila iznad svega drugog...tačno ona po meni najljepša boja, da sam je sama pravila ne bi bolju nijansu napravila da opiše upravo tu boju koju volim :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top