BMW e36 328i coupe

BMW e36 328i coupe

Sta je druze sa papirima moze li se registrovati ?? Inace strasna masina samo ga malo upici i slicne felge jotare nabavi !

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Ma rijesit cemo nesto.. kako sam skontao bivseg vlasnika da je u racun uzeo ovo auto sto znaci da je vlasnica bila duzna i Bogu i narodu haha probat cu je pronaci a ako nista moze se sacekati par godina da rijesi obaveze i prevesti ga. Registrovati se na njeno moze ali bivsi vlasnik kaze da prevod nije moguc.. Moram viditi kako to hoda u Sarajevu..
 
Član
jako atraktivan auto i danas, sve sto budes mjenjao neka bude M i nema greske
dovesti limariju i unutrasnjost u perfektno stanje i extra auto
 
jako atraktivan auto i danas, sve sto budes mjenjao neka bude M i nema greske
dovesti limariju i unutrasnjost u perfektno stanje i extra auto
Koliko sam upoznat da auto ima m branike i pragove kao i sjedala ali nisam to htio pisati jer nisam bio siguran i necu da lazem narod :) a polako ce se dovesti u red..
 
Nek je sa srecom druze. Ja bi uzeo jos jednog pa od 2 napravio jednog da valja :D
Ako su te maliverzacije i ako je to onaj plavi na kojeg mislim sto je bio motan ko sarma onda je bolje samo iskoristiti sto valja na njemu. Ako si ga dobio djaba, ima ih jos par na piku coupe-a sa slabijim motorom pa bas uradis projekat :D
 
Nek je sa srecom druze. Ja bi uzeo jos jednog pa od 2 napravio jednog da valja :D
Ako su te maliverzacije i ako je to onaj plavi na kojeg mislim sto je bio motan ko sarma onda je bolje samo iskoristiti sto valja na njemu. Ako si ga dobio djaba, ima ih jos par na piku coupe-a sa slabijim motorom pa bas uradis projekat :D
Iskreno da kazem vrata gepek hauba se zatvaraju bez ikakvlg napora tako da ne znam jel bio motan a i da jest poravnat je da valja :D Ne jebe mene jel bio udaran ili ne haha
 
Član
ima on M optiku i jos par stvari od M unutra, ali treba to dovesi u red da bude bez greske tek tad je to kako treba ovako po slikama unutra jako zaputen kao i s vana
treba za to para i vremena al bitno da se uradi ikako treba jer je auto vec rijedak i fino za voziti iako je starije
 
Član
Sretno!

A sta mu je sa vozacevim vratima? Odnosno tapacirungom?

Nadam se da ces rijesiti taj spor sa vlasnicom. Ali to zna biti jak udarac u facu....

Send via Gameboy Color
 
Član
Ovo je rijedak motor u e36 coupe i ovo vrijedi puno auto ako je ovakav kakav i jeste, ukucaj broj sasije u bmw decoder(ukucaj na google) i vidi kakav je bio kad je izasao iz fabrike i pise oprema!! Reci mi ima li sper diff??

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Top