BMW E36 325i

BMW E36 325i

Član
Aha, u biti headunit je nesto sasvim drugo, ni danasnja auta ga nemaju sva osim uz nadoplatu. Ovo je obicni radio na cd
 
Član
Forumski kolega bez uvrede, nije mi bio cilj da te provociram ili omalovazavam tvoj rad, naprotiv. Samo sam htio ukazat sto je pravi HU, ovo po internetu i ebay stavljaju sve u isti kos
 
20180719_081111.jpg
Stigao novi volan, auto sljedeci utorak (31.8) ide kod Kosovca na komplet rastavljanje, lakiranje u "Estorilblau" kod boje 335 kao i na tapaciranje sjedala i volana. Volan ce ici na sljedeci fazon samo plava traka mjesto crvene. Do pisanja lijep pozdrav.
s-l400 (11).jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Ne bi da kvarim nekome rating, a ni tebi da obaram nadu ali ja nisam bas cuo a i licno vidio dobre rezultate od iste te lakirnice.
Ali eto vjerujem da ga ne bi odabrao bez razloga, ipak ti imas radnog iskustva u tom polju.
 
Ne bi da kvarim nekome rating, a ni tebi da obaram nadu ali ja nisam bas cuo a i licno vidio dobre rezultate od iste te lakirnice.
Ali eto vjerujem da ga ne bi odabrao bez razloga, ipak ti imas radnog iskustva u tom polju.
Nisam ga odabrao bez razloga. Price su uvijek bile i imam par drugova sa veoma dobrim iskustvom.kod istog tog Kosovca..
 
Top