Bmw e36 318i

Bmw e36 318i

Član
Dobro veče kao što sam već pisao tražio sam e46 ali iz financijskih razloga (čitaj pijem ko rus) sam se odlučio na kraju da uzmem e 36 pa bih da ga ovdje predstavim
nemam šta puno reći o ovom autu 1.8 benzin M43B18 K glava 1995 godina limuzina, jako očuvan bez hrdje, koža, električni podizači, električno podešavanje retrovizora i još dosta sitnica zavjesa nazad naslon za ruku i tako dalje
auto je kupljeno sa 170 000km na satu (stim da ja nisam uspio naci neki dokaz vraćanja kilometraže ali nikad se ne zna) na autu ima dosta toga za uradit koliko zamjene dotrajalih djelova toliko i po pitanju esetike evo par slikica
L7FOEUaa.PNG

Q4nshL4E.PNG

MNuarVDe.PNG

iP4Rhucr.PNG

vHLKSCXB.PNG

7MxAHh2r.PNG

hEi3Xj7D.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
na autu je zamjenjena većina dotrajalih djelova (kugle mandžtne stabilizatori srednji lonac i još hrpa stvari da ne pišem) ostala je još koja sitnica al bit će i to čim bude vremena
ovaj grill sam preventivno ofarbao mat crnim sprejom čisto da me onaj krom ne bode u oči ali i to će kasnije bit uradjeno kako treba
slZOWCzJ.jpg

ExZoWGu3.jpg

i štopke su me bole u oči ova led verzija mi djeluje nekako jeftino kineski pa sam ih transparentnim sprejom zatamnio da bar na nešto liče (najvjerovatnije ću vratit fabričke)
SaJuQGZO.jpg

kao što se vidi na slikama farbanja su obavljena u najmodernijoj komori
vRgaCje0.jpg

na njemu su već bili hela angle eyes
MmQQ9q0o.PNG

ali sa običnim sijalicama nije bilo baš ugodno vozit pa je rimke turio xenon
A8f3p4q9.jpg

za večeras dosta haha
 
Član
nije los,i meni bodu oci te stopke i felge mi ne leze nikako na ovaj model,po meni ganjaj orginalno naprijed maglenke kakav lip i dotezi gdje sta visi.
 
Član
U biti sve sto je naknadno ćunirano ja bih skinuo s tog auta, sem angela, ti žuti su mi ok. Štopke, ručica mjenjača, felge... Inace fina boja auta, mogao bi dobro ispasti uz malo ulaganja i truda :)
 
Član
nije los,i meni bodu oci te stopke i felge mi ne leze nikako na ovaj model,po meni ganjaj orginalno naprijed maglenke kakav lip i dotezi gdje sta visi.
ove štopke ću lično slupat budem li ih morao gledat narednih dana hahaha farovi tu i tamo mogu proći ma da su mi sa žmigavcima prebjeli ne uklapaju se u ono šta sam zamislio, original je original :D u planu je neki lip da se odradi a u skorije vrjeme i M branik. na felugama su mi zimske gume pa na proljeće ide nešto novo...
 
Član
U biti sve sto je naknadno ćunirano ja bih skinuo s tog auta, sem angela, ti žuti su mi ok. Štopke, ručica mjenjača, felge... Inace fina boja auta, mogao bi dobro ispasti uz malo ulaganja i truda :)
Druže istog sam mišljenja ako mi vjeruješ i u planu je da se sve poskida sa njega samo što nemam baš nešto vremena a i para treba ugl bit će to sve do proljeća utegnuto nije zaslužio ovaj pijačarski stil štopke su prve u planu jer stvarno postajem agresivan gledajući ih a ručica mjenjača je zamjenjena već danas
NlMZcL5G.jpg

ipak hvala nadam se da ću ga dovest u red :D
 
Član
Pošto nisam neka sila inteligencije jel može neko da mi objasni čemu služi ovaj prekidač što svjetli da je upaljen ova pahuljica ispod kruga za pojačavanje radia
mlL5CItA.jpg
 
Član
evo dvije na povratku s posla
1w1Hoscb.jpg

fIzgvxiE.jpg

eh sad
p9lHeKkP.jpg

ne znam koliko se dobro vidi na slici ali ova krivina plastična iza protokomjera je pukla (baš čudno hahahaa), i još jedno kad se dobro zagledate možete vidjet da je ovaj filter zraka (pečurka) prijašnji vlasnik postavio da vuče topli zrak od motora valjda da mi se auto ne prehladi pa ću ga spustit iza fara i postavit cjev da vuče zrak kroz branik alii kad bude vremena
 
Član
Ta pahuljica ti je od klime, imao je izgleda dvozonsku rucnu, nisam to vidjao bas, pretezno je digitalna ili obicna rucna
To crijevo "koljeno" na usisu ti je boljka kod svih bmwa, i e30 i e36, pretezno je na svakom ulijepljena, valjda izgori od temperature motora, nemam pojma
 
Član
Ta pahuljica ti je od klime, imao je izgleda dvozonsku rucnu, nisam to vidjao bas, pretezno je digitalna ili obicna rucna
To crijevo "koljeno" na usisu ti je boljka kod svih bmwa, i e30 i e36, pretezno je na svakom ulijepljena, valjda izgori od temperature motora, nemam pojma
ahaa sad kontam hvala drug a za ovo koljeno znam zato sam i napisao baš čudno što je pukla :D hahahah moram je makar bolje uljepit ako ne nadjem novu...
 
Član
Moj savjet ti je da vratis fabricki usis u potpunosti. Prijatelj ima 320i E36, neki dan probao pet mogucih filtera i na kraju vratio fabriku. Brunda on i zvuci dobro, al' bukvalno izgubis na snazi. Stock filter najbolji.
 
Top