BMW e36 316i Compact problem sa paljenjem

BMW e36 316i Compact problem sa paljenjem

kao šta naslov kaže imam problema sa paljenjem.....kazaljka pokaziva da imam goriva ali auto jednostavno neće da upali izvadim svejćice očistim ih bile su mokre i vratim ih i upali i tako sam vozo par dana i večeras krenem u grad sjednem u auto i idem ga upalit kad on neće (a išo sa curom koja mi se sviđa na prvo piće) i kad sam se vratio sa pića gledo sam dali svjećice bacaju struju i sve pregledam i sve radi kako treba....pa sad nezzz dali je problem u gorivu jer kod nas sipaju vode u gorivo ili do čega bi moglo bit :icon_sad:
 
Legend
a da ti nije puk'o dihtung glave, pa mjesa ulje i vodu, grije li se kad ga uspijes upalit?
 
a nije negrije se on sasvim normalno radi kad ga uspijem normalno upalit jedino što me to zaj....nekad kad ga upalim skoče obrtaji radi par sekundi na 1 000 obrtaja i obrtaji samo padnu ali auto skoro cjelo vrijeme se trese :icon_sad:

ovo moje auto je doslovno poludilo.....maloprije sjednem u njega okrenem ključ i on upali bez problema a sinoć nije htio....ja stvarno nezzz štamu je kao po noći neće da pali hahahaha....ili kad mu dođe tako upali :icon_mad:

ovo moje auto je doslovno poludilo.....maloprije sjednem u njega okrenem ključ i on upali bez problema a sinoć nije htio....ja stvarno nezzz štamu je kao po noći neće da pali hahahaha....ili kad mu dođe tako upali :icon_mad:
 
Top