BMW E36 (316i compact ) koji profil gume savjet ?????????''

BMW E36 (316i compact ) koji profil gume savjet ?????????''

lep bembic ;)
Nebi trebalo da struze a za profil gume se slazem sa 45com,bice kruci ali lepota je bitna hehe
:cool: pozzzz
 
Član
Fina trica skroz;)
Samo mi nije jasno to s motorom.Ima 316,318,320...kako je tvoj 316 sa 1.9 motorom?Taj motor je dolazio samo u novijim godištima ili?
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Fina trica skroz;)
Samo mi nije jasno to s motorom.Ima 316,318,320...kako je tvoj 316 sa 1.9 motorom?Taj motor je dolazio samo u novijim godištima ili?

ma neznam ni ja druze ja mislim da je se poceo ubacivat od 2000 godine nisam bas 100 % siguran al et i mene je iznendilo kad sam ga kupovao,pogotovu kad sam vidio da je auto 2000 godiste ....

zlatko1685 je napisao(la):
lep bembic ;)
Nebi trebalo da struze a za profil gume se slazem sa 45com,bice kruci ali lepota je bitna hehe
:cool: pozzzz
[/quote

hvala druze najverovatnije onda da cu ici nazad 215 a naprijed 205
 
Član
Provjeri ti to,1.6 je bio sa 100 konja,1.8 sa 120...A nisam nikada vidio 1.9,ni 2000 godinu:icon_confused:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Provjeri ti to,1.6 je bio sa 100 konja,1.8 sa 120...A nisam nikada vidio 1.9,ni 2000 godinu:icon_confused:

ma provjerio sam vec druze sve je oki uredno 100 %,prijatelj mi kaze da su se ovi motori koristili kod bmw z 3,a isto gledao sam i po piku znaci imaju isti modeli sa istim motorm i godistem.......
 
Legend
ljepotan ti je bmw druze ;)

ta dimenzija gume na koju pucas.....nebi trebalo da zapinje nista ,a sto nizi profil ides , manje ti guma seta u felgi u naginjanju ( krivinama ) pa je i malo kruće = stabilnije , jedini nedostatak je sto preko rupa i neravnina osjetis sve puno vise....ali sta je tu je mi to volimo :lol:
 
Član
Okej,nisam te htio prepadati,nego nisam se nikada susreo s takvom tricom;)
Već rekoh,dobra bembara.Uživaj
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Okej,nisam te htio prepadati,nego nisam se nikada susreo s takvom tricom;)
Već rekoh,dobra bembara.Uživaj

ma joj nista druze vecina njih je tako reagovala heheheh prvi dan odmah frka se digla ja i povjerovao,,reko evo ga nelegalan 100 % heheheh
 
Top