Bmw e34 527i Turbo MONSTRUM

Bmw e34 527i Turbo MONSTRUM

Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

dae0y.jpg

Nešto je se sitno i radilo :lol:

14n32vn.jpg

Valjda će bit dovoljno da obustavi kamatarku :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

Pises da si pravio taj lip na prednjem braniku? Imas neki sablon ili sta?
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

trizex je napisao(la):
Pises da si pravio taj lip na prednjem braniku? Imas neki sablon ili sta?

Nema šablon nikakav samo sam odmirio od dijela di se savija branik i trakom povukao na org lipu jednu liniu gore i doli znači da srida ostane jednaka svagdi i onda odmirio sridu branika da izgleda udubljenje kao kod lipa od e30 is-a i izrzo ovo je u stvari obični lip ali prepravljen lako je a izgleda jedno 4385456 puta lipše neko kod običnog ;)
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

Leoe34 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Pises da si pravio taj lip na prednjem braniku? Imas neki sablon ili sta?

Nema šablon nikakav samo sam odmirio od dijela di se savija branik i trakom povukao na org lipu jednu liniu gore i doli znači da srida ostane jednaka svagdi i onda odmirio sridu branika da izgleda udubljenje kao kod lipa od e30 is-a i izrzo ovo je u stvari obični lip ali prepravljen lako je a izgleda jedno 4385456 puta lipše neko kod običnog ;)

aaa kapiram, pa odlicno, fkt izgleda milion puta bolje, stavljeno na listu stvari za uraditi na kolima :D hvala ;)
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

trizex je napisao(la):
Leoe34 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Pises da si pravio taj lip na prednjem braniku? Imas neki sablon ili sta?

Nema šablon nikakav samo sam odmirio od dijela di se savija branik i trakom povukao na org lipu jednu liniu gore i doli znači da srida ostane jednaka svagdi i onda odmirio sridu branika da izgleda udubljenje kao kod lipa od e30 is-a i izrzo ovo je u stvari obični lip ali prepravljen lako je a izgleda jedno 4385456 puta lipše neko kod običnog ;)

aaa kapiram, pa odlicno, fkt izgleda milion puta bolje, stavljeno na listu stvari za uraditi na kolima :D hvala ;)

Hehe ništa druže :icon_smile:
 
Član
madmono je napisao(la):
Dzesi MONSTRUM TURBO samo je turbo mali :lol: :lol: :lol:

Džesi džesi :lol: a nije druže viruj mi da se varaš ovo je knap da bi imo naj jaču e34 na našim prostorima :icon_smile: malo turba malo nitra i eto ga ;)
 
2s612bm.jpg
Radi se o Bmw-eu e34 tzv petica :icon_biggrin: u kojoj je 2.7 motor na koji sad kemijamo neki turbo a i abd Nitro ;) ...Ovo je slika auta nedugo nakon što sam ga kupio prošle godine u 6. mjesecu auto je rastavljen komplet i nanovo radjeno sve što se tiče i limarije i mehanike :icon_biggrin:

35mma0p.jpg
Malo nakon kupnje sam počeo radit i na izgledu stavio sam crne farove i napravio lip :icon_smile:


E drug od cega si napravio lip?
 
Top