Bmw e34 527i Turbo MONSTRUM

Bmw e34 527i Turbo MONSTRUM

Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

Iko je napisao(la):
odlican projekt lega svaka cast! a sad mi reci koja je turbina,koje dizne od cega ide intercooler? tko ti je radio ispusnu granu i kako ces struju rijesit da to sve fino radi? ovaj motor si slozio ako se ne varam tako da si uzeo blok 2.7 eta i stavio glavu 2.5 i struja je ostala od 2.5? sve u svemu jako lijepa zamisao ako to sve proradi. na koliko ks mislis ici? kolega beneš sa bmw foruma je imao u kocki 2.7 turbo i imao je 400 ks ali je radio sve od A do Ž

Hvala drug :icon_smile: e ovako turbina je garrett nez koja je oznaka ugl nije mala dimenzija je kao gt28 intercooler je naj veći od e39 530d stane točno od kraka do kraka u e34 ispušnu sam granu radio sam a struju je teško posložit da radi sve ovako a da ostane standard struja mada mi je Srdjan i sm-a reko da se i ova moja orginalna može izmapirat neki govore da nemože pa sad nez kome je vjerovat :icon_confused: pa naj vjerovanije ide wems i onda mapiranje...moja je turbina jačine kao kod beneša on je u krajnjoj snazi imao 550ks ja kontam nekih 400ks i još 150ks nitra...pumpa ide walbro 255 a za dizne nez još trebam ih nać naj radje bi uzeo simens deka 660 mislim da je i to za tu snagu sasvim dovoljno :icon_smile:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

ifd2kn.jpg

Evo malo se i sastavljalo napokon :icon_biggrin: tabla vraćena tepih ovo ono :icon_smile:

91ewc1.jpg

Jedna stara :icon_biggrin: kamatarka je i tad u svoje vrijeme ovakve jela ono za vrijeme izmedju doručka i ručka :lol::lol:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

Auu, zakuhalo se... Je li klipovi i klipnjače trpe toliku snagu :icon_question:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

zlajaaa je napisao(la):
Auu, zakuhalo se... Je li klipovi i klipnjače trpe toliku snagu :icon_question:

a druže klipovi bi se iskipili a klipnjače vjerovatno nakon nekog vremena bi izašle kroz blok :D to govorim za orginalne stvari a ode idu kovane klipnjače i kovani klipovi oni će trpit to bez problema :icon_smile:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

28rkymx.jpg

Evo ga nešto novo :D dečko inače poznatiji kao Bebekw210 ode na forumu upada neku večer kod mene u 11h kaže brate brate onaj evo ti ovo i doću nazad za pola sata....i naravno kad normalan svit spava mi šarafamo u garaži i tako to izgleda na kraju :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

58od2.jpg

Jedna novija sutra će ih bit još :icon_smile: motor je u pili :icon_biggrin:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

leo, brat bratu nista ti to ne valja, taj mi turbo nekako suhveli, salim se brate vec sam ti rekao sve sretno u nastavku
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

mahe007 je napisao(la):
:cool::cool::cool: Vidi turbine vidi turbine:cool::cool::cool: Svaka cast samo laganica ;)
Hehehe :icon_smile: hvala :icon_smile:
Amer je napisao(la):
leo, brat bratu nista ti to ne valja, taj mi turbo nekako suhveli, salim se brate vec sam ti rekao sve sretno u nastavku

:icon_cry: aaaaaaa brate :icon_sad: hahahahaha da je dovršim pa da me sretneš na istom mjestu samo s puno više KS i da bude puno ljepša bembura :icon_biggrin:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

2k4xva.jpg

Evo ga da se nemisli da neradimo ništa nekolko slika od jučer :icon_smile:

rmtm5k.jpg


ng6qfo.jpg

I jedna od danas spakova serovo,alternator,postavio visko i sve kaiše nadolazi pomalo :icon_biggrin: ;)
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

zlajaaa je napisao(la):
Hoće li gljiva biti umjesto fara? baš izgleda badass:icon_twisted:

Sad za sad hoće vako umjesto dugog svijetla i meni je nekako bolesno :) a za svaki dan ćemo vidit možda i ovako bude ko zna :icon_smile:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

Odličan projekat,svaka čast, bit će ovo opasna zvijerka :123:
Fora izgleda ova gljiva umjesto dugog svijetla, puno sreće u danjim radovima..;)
 
Top