BMW e34 525i grijanje radi hlađenje NE

BMW e34 525i grijanje radi hlađenje NE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Eto kao sto naslov teme glasi pa pucajte sta bi moglo biti ;)

druze imam isti problem na e36, ne zna niko u bogu do cega je, kuham se ko kokos u njemu, al sam ja naso caku upalim grijanje, i otvorim prozor malo pa se nekako to izjednaci...:)
 
Član
isti i ja problem imam na seatu, okrenem krug na hladno on i dalje puse vruce, nekad se desi da puhne malo hladnog zraka al opet se brzo vrati na topli.
 
Član
kod mene je seat 2004 godina,ima klimu i ima ono stepene oko kruga za podesavanje temperature,znaci nije digitalna klima

kod mene je seat 2004 godina,ima klimu i ima ono stepene oko kruga za podesavanje temperature,znaci nije digitalna klima
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
kod mene je seat 2004 godina,ima klimu i ima ono stepene oko kruga za podesavanje temperature,znaci nije digitalna klima

kod mene je seat 2004 godina,ima klimu i ima ono stepene oko kruga za podesavanje temperature,znaci nije digitalna klima



Klapna se unutra zaglavi,koja preusmjerava,isti problem i kod mene na fabiji bio.
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
kod mene je seat 2004 godina,ima klimu i ima ono stepene oko kruga za podesavanje temperature,znaci nije digitalna klima

kod mene je seat 2004 godina,ima klimu i ima ono stepene oko kruga za podesavanje temperature,znaci nije digitalna klima



Klapna se unutra zaglavi,koja preusmjerava,isti problem i kod mene na fabiji bio.



jest jest isti problem imam na mercedesu jedna strana uvijek toplo puse a drugu mogu mjenjati :lol:
 
:icon_confused: a ja se brinem sto se skuham u starom autu :lol::lol:... A gledaj u jednu ruku svakako je zima sreca pa puse vruce, spustis malo prozor i ok ;)
 
Član
da bi u autu duvalo stalno tplo trbeaju da se pokvare dviej stvari.

1. klapna toplo/hladno
2. ventil koji pusta/zatvara toplu vodu u mali hladnjih


ili da se sjebe nesto oko onog tockica za komandu pa da on ne djeluje na ove dvije gore navedene stvari


LP
 
Član
e34 ime te ventile na pozarnom zidu i oni znaju praviti problem, odu gumice i svasta nesto i onda stalno topla voda ide u kabinu, ali kazem to nije dovoljno mora jos biti u defektu i klapna toplo/hladno....
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
kod mene je seat 2004 godina,ima klimu i ima ono stepene oko kruga za podesavanje temperature,znaci nije digitalna klima

kod mene je seat 2004 godina,ima klimu i ima ono stepene oko kruga za podesavanje temperature,znaci nije digitalna klima



Klapna se unutra zaglavi,koja preusmjerava,isti problem i kod mene na fabiji bio.



i kako nju sad ODglavit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top