BMW e34 520i TOURING

BMW e34 520i TOURING

Član
Evo da predstavim ovog starkelju :)

Rec je o e34 touringu, 1993. godiste. Ovih dana sam gledao pretezno e39-ke i gotovo ni jedna nije bila u ovakvom stanju (a da je cena razumna), pa sam se odlucio za ovaj primerak. Par tehnickih detalja:

2.0 24v M50B20 motor, redni sestak sa pristojnih 150ks (reklo bi se da su svi konji zivi, sto je isto retkost kod njih).

Oprema je zanimljiva, najvise zbog panorame(ne staklene) koja se otvara celom duzinom krova iz dva dela ali to nisam smeo ni da probam u ovim zimskim uslovima, inace tu su 16" alu felne, nasloni za ruke, centralna, 4xel.podizaci, el.retrovizori, ABS, servo, otvaranje stakla na petim vratima i manje vise je to sve, i sve od toga radi, jedina mana je sto nema klimu(mada ima kompresor i cevi, neko je izgleda krenuo sa ugradnjom).

Na satu "skromnih" 331 000km, a i dalje je u top formi.

Auto je limarijski bez tackice (pocinkovana serija), na trapu je savrseno utegnut, u rucici menjaca nema lufta sto jos nisam video na e34 i radi mu rucna sto takodje nisam video
%29.gif


Na autu je seqvent plin, tocak boca i dizne ispod poklopca motora tako da se nista ne vidi, jako je pismeno ugradjen.

To je manje vise to, bice jos slika i utisaka samo da se malo bolje upoznamo, ima sitnica da odradim - promena sijalica u intrument tabli, stelovanje zadnjeg lonca, par sitnica za tapetara, volan rucica menjaca i to je to.

























 
BHT Ovisnik
Uhh koliko sam dugo tražio ovakvog da je benzinac bilo koji šestak i nigdje ga nije bilo, samo jednog TDS-a nasao. Uvijek mi se sviđalo auto, nek je sa srecom ! Samo ne razumijem kako se spusta 5. staklo ?
Jel e46 jos tu ?
 
Član
E46 je prodat pre neki dan, ovaj je zauzeo njegovo mesto.
Retki su bas, posebno benzinci, u 90% slucajeva su tds. Sto se tice petog stakla, ne spusta se, podize se posebno kao na drugim karavanima, ne znam na sta mislis?
 
Top