Bmw e30

Bmw e30

Član
Buldog je napisao(la):
Riizwa je napisao(la):
335i je napisao(la):
odlicna benga pomalo su i rjetki ...samo nastavi..
ona sjedista su iz e36 koje su na sliki,nisu to m tech 2 ...moras se malo namucit da ih ugradis ali je moguce,moraces puno dosta skratit onu sipku za opasac ,za sjedista imas 2 mgucnost ,busit pod ili sa podlzima za nosac da prevaris ....

odlicna benga pomalo su i rjetki ...samo nastavi..
ona sjedista su iz e36 koje su na sliki,nisu to m tech 2 ...moras se malo namucit da ih ugradis ali je moguce,moraces puno dosta skratit onu sipku za opasac ,za sjedista imas 2 mgucnost ,busit pod ili sa podlzima za nosac da prevaris ....



prednja dva sarafa se poklapaju,morat cu samo prepraviti zadnja dva da ih utegnem..
ne"zuri mi se za njih,moraju se dobro osusiti poslije pranja,pa idu na presvlacenje..za sjedista su upravu,nisu m tech 2 prevarilo me zbog volana,vec su profilisana iz e36...pozdrav



Ne poklapaju se ni prednji, siri budu nosaci od e36, morat ces istokariti nosace. Pretrazi malo po netu, imaju i mjere tacne koje ti trebaju.
Dobar bimmer, sretno u radovima ;)



vec sam formalno postavljao sjedista, tako da me nebrine to..nisam valjda *****ve srece da posjedujem vanserijsku kockicu :)
 
Član
Brate drago mi je da si nasao sjedista mjera su, a sto se tice motora ima ti kod onog momka do mene 2.5 24v bio je ubacen u kocki ugl koliko znam iz E34-ke je ,trebalo bi biti nesto jefitnije jer je sve raspordano ..;);)
 
Član
D_cash je napisao(la):
Brate drago mi je da si nasao sjedista mjera su, a sto se tice motora ima ti kod onog momka do mene 2.5 24v bio je ubacen u kocki ugl koliko znam iz E34-ke je ,trebalo bi biti nesto jefitnije jer je sve raspordano ..;);)

e hvala dene..
jesi siguran da je 24v?
jos mi je neko govorio za tog lika,ali da je stari motor bio u njemu m20 12v..
 
Član
Nedavno sam stavljao siceve iz e36 u e30, morao adaptere praviti. Jedino moze biti da je neko prije tebe vec izbusio rupe
za e36 siceve pa da ti odgovara. Poz ;)
 
Član
Postavljena sjedista..
Bord comp.
Grijaci sjedista



Stavljeni farovi sa socivima





Jedna slika motora



I na kraju belaj :(



Izvuceno glavno,jer su nazalost obje stranice povuke





Cekam ponudu od osiguranja,pa cemo vidjeti kako dalje..
 
Član
Fina bembara,dobro si bio poceo,ali sa ces :icon_rolleyes:
Biti ce to opet uredu,stope su mi se svidjele ;)
 
Top