Bmw E30

Bmw E30

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima !!!

Zovem se Faris i zivim u Sarajevu.. Vozim BMW 323 E30 150 KS.. Zavrsio sam izgled auta i nemogu ni sam da vijerujem kako izgleda ... Volio bi da mi neko kaze kako da tom autu dam jos snage ...

Izgled auta je zavrsen neki dan i skupo me je kostalo ali nezalim nista kad je rijec auto.... Prepun je spojlera i dosta izleda kako bi rekao ljut... Ostao mi je motor a on me najvise zanima jer mi treba prava snaga .... Nemam trenutno sliku ali sutra je stavljam uglavnom boja je Perla sa kristalima i ona me kostala zivota
 
dsc00141mb8.jpg
 
Član
Nije los BMW, boja je super ispala, samo bi ja promjenio ovu mrezu na karambolci, stavio bi je u crnoj boji ali onu u obliku saca!
 
Član
Nije los, mada i meni se ne svidja ova mrezica na karambolci. Bolja bi bila neka sa malo vecim "rupicama" i da je crne boje jer vec imas jednu masku gore. Islo bi fino s njom. A daj jos slika, da se vide felge.

a da - dobro dosao :)
 
Sutra cim ustanem slikacu ga sa svih strana pa da postavim slike ... Ovu sam slucajno nasao na kompjuteru pa je postavio... Mrezicu mijenjam sutra ili prekosutra jer i mene nervira malo
 
Član
Dobro nam dosao,fin ti je Bmw,ali meni se uopste ne svidja karambolka,malo mi je previse upadljiva,ali sve u svemu je dobar,stavi nam jos slika,da vidim sve strane auta,i malo unutrasnjojst ;)
 
Član
P.S: sto se tice felgi,mislim da bi najbolje bilo klasicna alu boja,jer ti je auto tamno,mislim da bi zatvorilo skroz kada bi uzeo tamnu boju fela ;) moje misljenje ;)
 
Ok... Boja trenutno je zlatna felgi jer ova boja na njemu nikada nije ista ... Nekada zna biti crna nekada zlatna, bakarna, crvena jer naprimijer kada ga negdije parkiram i stanem kod vrata zadnja strana mi crna dok prednja prema zlatno - bakarnoj ide... Ovu boju sam sam sastavljao i pomijesano je ukupno 6 perli... Nema nikakvi primijesa osim Perle... Jedino sto sam stavljao jeste kristali da bi sjaj dobio sto veci... Lak je sa visokim sjajem i skoro me kostao kao perla.... Hvala za prijedlog i bas cu probati sa tom bojom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top