BMW E30 M42

BMW E30 M42

Član
Nabavio sam lim za stampanje a sad gledam gdje cu to izrezati po onoj semi jer mi bzvz da to kidam nekim makazama il slicno. Stavljen novi akumulator, rukavci amortizera, apex opruge naprijed, zadnji lezaj, visko, kablovi, zadnja viljuska, bbs style 5...u prevodu vrlo malo vidnih stvari :(
Apex su 20-10351 VA 1 (pa ako neko ima zadnje rado bih upotpunio set :D) pozadi su mi H&R od kompakta i evo par slika















 
Član
Dobro je čučno, još malo nazad i to je to ;) Je li imaš u planu druge felge ili :icon_question:
 
Član
Imam u planu da vratim moje felne kad se srede i naprave cepovi za naljepnice alpina :) pa nekad i bbs rm,rs ili rz16" ali otom potom. Pozadi nece ic nize iz prakticnih razloga, samo ce se amortizeri skratit malo kako ne bi bilo lufta izmedju opruge i gornjeg nosaca kad se amortizer skroz ispruzi. Gasni su amortizeri i kraci su od fabrickih ali opet ne dovoljno...
 
Član
Nova vodena pumpa, supersprint lonac sa dva izlaza, ociscene dizne, nova pumpa od goriva, protokomjer, zadnje opruge supersport, toora grid volan sa momo glavom, zadnje distance 10mm sa brezonima.

1.jpg

2.jpg
3.jpg
4.jpg
 
Član
u pitanju je bilo 15.4" tako da nisam htio kupovat gume koje su preskupe i moraju se porucivat (~1300eura 4 komada)
uzeo sam
Hartge Type A 16x7.5 (7.2kg po tocku)

 
Top